• Thriller

Becky (2020)

Becky si išla bomby a mala krásnych psíkov. Do toho nejaké tie kríže hákového typu, narážky na miešanie rás a vysiace oči. Za mňa absolútna spokojnosť. 3 z 5

Bristol Fashion (2022) odpad!

Toto bol fakt hnusný film. Kto tu píše o skvelých dialógoch a hereckých výkonoch asi videl iný film. Toto je normálne že obdoba sadismu. Nerobte si to ľudia, nemíňajte svoj čas na toto, nestojí to za to. ODPAD!

Leden (2022)

Mladý filmárik prvý krát zistil, že pipík není len na čúranie a svoju obsesiu na filmy povýšil na svoje hobby. Darmo mu renomovaný rejžo povedal, že nech sa na to vyjebe. No a do toho nejaká tá lednová revoluce a pičovanie na veľké rusko. Vôbec ma to nebavilo, ale ako sonda do tejto divnej histórie ešte divnejšej krajiny celkom fajn. 2 z 5

Miláček táta (2022)

Ako ľudstvo si nezaslúžime prežiť. 1 z 5

Jízda s Madeleine (2022)

S týmito geriatrikmi je to náročné. Ako náhle im dáte šancu rozprávať, už sa ich nezbavíte. Nie vždy sú ich príbehy a životy zaujímavé ako tento, aj keď no, oslobodenie, autogén a väzenie, nvm či sa je čím chváliť. Aspoň sa však potvrdilo, že v paríži si taxík neberte. Nedoplatíte sa. 3 z 5

Jeanne má každý rád (2022) odpad!

Hlas v jej hlave ma iritoval až tak, že na to ani nemám slov. Ženský svet nie je pre mňa. ODPAD!

Gigakong vs. Zlozilla (2021) odpad!

Herci dostávajú aj skutočný honorár, či len catering ráno pred natáčaním?? ODPAD!

Planeta Praha (2022)

Som to zapol, zistil som o čom to je a vypol som to. Verím, že Praha je pekná divočina aj bez zvierat. 2 z 5

Šest týdnů (2022)

Vždy je to o nejakej nekompletnej rodine, zlej výchove a všetkých týchto už dobre známych problémoch. O čom to však je? O tom, že tak či tak nejaký pocit prevládne? To vieme aj bez maďarských drám. 1 z 5

Ricky Stanicky (2024)

Chcelo to len lepšie obsadenie, menej teplých zberačov napr. Inak je to veľmi fajn. Od príbehu, zápletky až po záver. Cena je čím ďalej tým lepší herec. 3 z 5

Časové pásmo bylo změněno