Jen blázni spěchají (1997)

Slušná a překvapivě inteligentní komedie, u které se divák nebude plácat do kolen ale i tak se velice dobře pobaví, díky sympatickému hereckému obsazení v čele s vtipným Matthewem "Chandlerem" Perrym a sexy Salmou Hayek.

Oktoberfest (2006)

Nepovedená komedie, která nenaštve tím, že není vtipná ani nepovedeným obsazením jako tím, kolik se z takového nápadu dalo pro komediální žánr vydolovat. Jen to chtělo zkušenější tvůrce.

Lemra líná (2006)

Průměrná romantická komedie, která není ani vtipná ani romantická a zaujme jen netradičním nápadem. Na druhou stranu odradí otravným a nesympatickým McConaugheyem a nepříliš atraktivní Jessicou Parker.

Máš padáka! (2004)

Neobvyklá a v mnoha případech neskutečně černá komedie, která ani tak nezaujme vtipnými scénami (kterých popravdě moc není) jako spíše slušnými herci, (s excelentně slizkým Zahnem) zajímavým nápadem a v neposlední řadě trochu nezvyklým thrillerovým koncem, který sice přijde dost náhle ale je docela slušně vymyšlený a dost překvapivý. Bohužel na mě film zapůsobil, tak, že už ho nikdy nechci vidět.

Náhradníci (2009)

Naprosto nevýrazný, nudný a celkově mizerný film, který se snaží tvářit vyjímečným dojmem ale nemá v sobě nic co by zaujalo širší spektrum diváků. Film nebude bavit Willisovi příznivce, protože to je jedna z jeho nejslabších rolí a nezachrání to ani fakt, že se opět dostane do fáze "scarface" jak ho známe z většiny předchozích snímků. Nezaujme příznivce akční podívané, protože se ve filmu vyskytují všehovšudy dvě akční scény z nichž ani jedna nevypadá vysloveně dobře. A v poslední řadě nezaujme ani diváky chytrých filmů, jelikož zajímavý nápad není ani zdaleka dotažený do konce a pokusy o překvapivé pointy jsou směšné až trapné. Filmu jsem po přečtení recenzí a komentářů moc nevěřil ale doufal jsem, že Willis by se už na stará kolena nenechal uvrtat do něčeho mizernýho a i jméno Mostow, který si výborně poradil se třetím "Terminátorem" bylo jako motivace dostačující. Chyba látky a při sledování jsem si pořád více a více uvědomoval jaký jsem blbec, když jsem se kamarádem nechal přesvědčit, že se jedná o skvělý film. Příště budu věřit povolanějším jako je třeba Crackonosc.

Táta XXXL (2008) (TV film)

Nepříliš objevný ale koukatelný dokument o tom, že jsou Američané tlustí jak prasata a může za to fast food a láska bližních. Ve výsledku docela nechutná záležitost.

Michael Jackson's This Is It (2009)

Je takové staré známé pravidlo, že umění narůstá na hodnotě po smrti autora. Tak tomu bylo i v případě tohoto dokumentu, který působil jak nafouknutá bublina právě po smrti Michaela Jacksona, bez které by možná ani nevznikl nebo by alespoň nepůsobil, tak kultovně jak se tomu stalo. Ve své podstatě se nejedná o tolik zajímavé dílo, jak by se mohlo na první pohled zdát a o Jacksonovi (kterého mimochodem považuji za opravdového umělce a mistra v oboru, tudíž se nejedná o nějakou zaujetost proti jeho osobě) se divák nedozví nic nového, jelikož se dokument zaměřuje pouze a jen na přípravy jeho turné a zaujmou jen nové verze jeho známých hitů. Tvůrci si určitě nahrabali neuvěřitelné množství peněz díky mánií, která kvůli Jacksonovi nešťastné smrti ještě více vzrostla ale rozhodně to nebylo, kvůli kvalitě tohoto filmu, která je průměrná a na informace chudá.

Zlatíčka (1998) (pořad) odpad!

Další z dřívějších "nováckých" pořadů určený pro věkovou kategorii 40 let a více.

To nevymyslíš! (2005) (seriál)

Další výplod TV Nova, který je překvapivě občas docela koukatelný.

Matador (2005)

Zajimavý malý filmeček, kde exceluje Pierce Brosnan úspěšně se vymaňující ze stínu slavného britského špiona. Škoda pomalější závěrečné třetiny, která sráží velice dobrý začátek.