Našli mě naši (2006)

Podprůměrná komedie, kterou zachraňuje jen skvělá dvojice Bates-DeVito.

48 hodin v Paříži (1988)

Pomalý ale napínavý thriller o obyčejném člověku, který pátrá po své unesené ženě v zemi, kde nikomu nerozumí. Škoda, že filmu chybí rychlejší tempo a nějaké zvraty.

Muž a jeho pes (2008)

Pomalu plynoucí a silně depresivní drama s výborným civilním výkonem mistra Belmonda. Celý film se nese v dramatickém duchu a po celou dobu se zde nevyskytne žádná světlá chvilka. Film nepřináší žádný velký zážitek ale vidět Belmonda v takovéto roli potěší a je zde pár citově silných scén.

Komici (2009)

Judd Apatow se po dvou letech přesunul z producentské židle na tu režiiní a natočil překvapivě slabé komediální drama, které zachraňují jen nadprůměrné herecké výkony. Apatow opět natočil film ze života, který se zaměřuje na oblíbené téma jeho předchozích filmů a to je přátelství a tentokrát přidává i téma smrti. Bohužel je film neuvěřitelně zdlouhavý, nevtipný a kvůli -na komedii- smrtící délce, dost nudný. Vše táhnou jen herci v čele s opět vážnějším a velice dobrým Sandlerem.

Na západní frontě klid (1979) (TV film)

Na televizní poměry překvapivě velkolepá a syrově natočená válečná podívaná podle slavné Remarqueho knihy. Velice dobří herci, válečná atmosféra a slušné bitevní scény. Velice dobrý film.

Natěrač (2008) (TV film)

TV adaptace divadelní hry o třech hercích z nichž ani jeden nehraje dobře. Nuda střídá nudu a TV Nova opět nepřekvapuje.

Ztraceni v horách (2007) (TV film)

Na téma ztraceni v zimě v horách by mohl vzniknout opravdu zajímavý a napínavý snímek ale toto je těžce podprůměrný TV film, který nudí a kde je hned jasné jak to dopadne. Je škoda, že spousta zajímavých nápadů skončí jen jako TV produkce se špatnými herci a nulovou výpravou.

Žít po svém (2005)

Takové malé rodinné drama, které nepřináší nezapomenutelné scény či šokující zvraty ale na druhou stranu nenudí a díky velice kvalitním hercům pěkně uteče a pobaví.

Veselé Vánoce, Santa Clausi (2001) (TV film)

Podprůměrná rodinná podívaná postrádající jakoukoliv vánoční atmosféru. Jediné co celý film táhne je Whoopi ale ona asi neudrží u obrazovek dětské publikum nebo rodiče.

Harry to s vámi myslí dobře (2000)

Film o člověku, který je schopen pro svého po letech nalezeného kamaráda udělat cokoliv. Třeba i vraždit. Spíše průměrný thriller se slušným výkonem Sergi Lópeze a příliš pomalým tempem postrádajícím napětí a atmosféru.