Veliký Bertík (2010) (TV film)

Velké smutno zahalilo Ostravu, která hodně dává a hodně bere. 🖤🕊 Norbert Lichý, velký Bertík, velký ostravský patriot, velký herec, velký divadelník, velký Bezručák... Naší scéně bude moc chybět. Čest jeho památce.

Advokát - Série 2 (2023) (série)

Případ mě nebavil. Plno vaty a zbytečných keců. Třetí sérii si dám, ale doufám v lepší zpracování zajímavějšího námětu.

Souboj s rodinou (2019)

Wrestling bývala zábavná kravina, která mě dokázala začátkem devadesátek rozesmát, tehdy už jako vyčpělé retro, rozhodně víc, než tahle kravina, kterou jsem si pustila, vlastně ani nevím, proč. Pudžina mě nebaví nikdy v ničem, nepříjemná vizuálně i herecky, asi mě nalákalo obsazení Leny Headey, ale byl to krok vedle. Na to, co z ulítlého tématu šlo vyrazit za komedii, je to bída s nouzí, několik scén z Formanova Muže na měsíci vydalo za exkluzívnější prču než ukrákaná céčková břečka tohoto rázu.   Jedna za Dwaynea a druhá za scénku u večeře.

Úsvit (2023)

Eliška Křenková konečně hraje, příjemná změna, líbila se mi hodně, pochvala za obsazení skvělých divadelních person Petra Oszlíka, Martina Šalachy, Zuzany Konečné a Milana Ondríka, podle mě Úsvit patří k tomu lepšímu, co u nás v posledních letech vzniklo, nad současné době poplatnou levotočivou úderkou přimhouřím oko, klidně ať zatuchlým konzervativcům a panikařícím homofobům z toho praskne žilka na péru.

Cemetery Junction (2010)

Kérka Šnorchla je příjemné anglické překvápko! Ráda se k filmu časem vrátím. Výborně obsazeno, napsáno, zahráno, fajn retro. Objektivně na čtyři, ale sedlo mi, tak ode mě za 5.

Smysl pro tumor - Epizoda 2 (2024) (epizoda)

Skvělé duo Tereza Brodská a Pavel Řezníček, a zbytek taky. Velmi dobře natočeno.

V Bruggách (2008)

Lahůdka. Vynikající film, nejen kvůli pohádkově nádherným Bruggám v hlavní roli. Když jsem film viděla v roce 2008, udělal mi velkou radost, aktuálně je v nabídce HBO max a je, i po tolika letech, ještě lepší. Perfektní komedie v každém punktu.

Leo (2023)

Zábava pro celou rodinu. Už dávno jsme se u nového animáku tolikrát nezasmáli. Děti i dospělí. Chválím český dabing. K Leovi se budeme rádi vracet. Inteligentní, milé, originální. Objektivně na čtyři housenky, ale protože mi sedlo, jdu do plných.

Dan Bárta & Illustratosphere - Zvířený prach tour 2022 (2023) (koncert)

Záznam parádního koncertu mě potěšil. Viděno loni live v Blue Note Clubu v NMnV, něco mimořádného! Sestava velmi příjemných, elitních muzikantů v kombinaci s takto kvalitním repertoárem, to se mi nikdy neomrzí.