Opoparchant (2001)

Žádná sláva to není, ale na odpad to není. Viděl jsem stokrát horší hovadiny. 4/10

Paranormal Entity (2009) odpad!

To je tak, když podle trapnýho idiotskýho filmu udělaj ještě trapnější idiotštější parodii.

Růžový panter 2 (2009) odpad!

Inspektor Clouseau se za těch pár dekád stal z poťouchlého inspektora naprostým retardem zahraný ještě retardovanějším hercem Stevem Martinem. Nejhorší remake co kdy vznikl.

Smrtelné zlo 2 (1987)

Tenhle snímek jse jako většina místních, neviděl v útlem dětství, ale asi v sedmnácti letech. Přesto si myslím, že lepší horor nikdy nevznikl. Tento film chytře nestaví na hrůze, ale začíná budovat jakousi groteskní zábavu ( ruka co chce Ashe zabít, tančící mrtvá milenka, atd), přesto atmosféra působí hutně a efekty jsou naprosto dokonalé ( nevypadají realně, ale zato přesně tak jak člověk potřebuje) Přesto přezevšechno na vrchol hororové kinematografie tenhle film staví hlavní hrdina, který se v prvním díle jen tak rozkoukával, ale zde už je za naprosto otrkaný hororový hrdina, který se nebojí utnout si vlastní ruku. Zkrátka jestli někdy někdo natočí něco lepšího než Evil Dead tak pojedu za ním a budu mu celej rok leštit botky. 20/10

Rambo II (1985)

Nechci zní moc nostalgicky (narodil jsem se až v 1993), škoda, že akční filmy nevypadají jako tohle naprosto nepřekonatelné dílo, kde Sly ukazuje všechny svoje herecké proporce a dokáže díváky upoutat k televizoru ( nebo k čemukoliv jinému) takovým způsobem jako málokterý dnešní blockbuster. Tohle je rozhodně jeden z nejlepších filmů svojí éry. Nechci hanit skvosty jako Apocalypse Now nebo Platoon, ale kdo viděl tak ví, že tenhle film je o něčem uplně jiném. Zkrátka nejlepší díl série.

Jak se staví sen (2007) (pořad)

1* za lopotící se dělníci, kteří se pachtí s náročnou prací rekonstrukcí zatímco partička buzerantů, ehmm... dizajnerů, si už v hotové kuchyni připejejí sektem a nechají se plácat na ramenou jak skvěle tu kuchyň navrhli a přitom bez dělňasů by dřeli bídu s nouzí. Hajzlové teplý

JAG (1995) (seriál)

Jak již bylo řečeno ve Family Guyovi: Jedná se pouze o zvukovou kulisu pro důchodce, který si v klidu klimbaj ve svym houpacim, křesle a nemaj do čeho píchnout

Šílený Max (1979)

Tenhle průměrný akčnák byl jen jakýmsi trailerem či tahákem na noblesní a geniální 2. díl 65%

Šílený Max: Bojovník silnic (1981)

Film s nezapomenutelnou postapokalyptickou atmosférou, kterou už se podle mého nepovedlo navodit již žádnému podobnému filmu. Podle mého nikdo neodstartoval svou kariéru lepším počinem než právě Mel Gibson. Prostředí filmu je opravdu nehostinné, nepřátelské, nebezpečné a strhující. Kevin Costner se může jít se svym Vodnim světem zahrabat . Už jsem jen zvědavej jak dopadne MM4: Fury Road doufám, že nepošpiní jméno téhle kulervoucí kolosální postapokalyptické jízdy. 10/10

SuperStar 2013 (2013) (pořad) odpad!

Ať jdou do prdele se svym amerikanismem a ukňouranejma prvoplánovejma ubrečenejma komerčníma cajdákama! Porota je trapná a netaktní a Ewa Marná zpěvu evidentně rozumí jako já bankovnímu účetnictví. PS: Kdyby dneska tam přišel ten zubatej kokot se svojí stávkou dídžejů :-) na 100% by ho poslali dál s 70% šancí na celkovou výhru celý soutěže(edit-7.4.2013 21:01) Kurvení hudební kultůry pokračuje rockovým kolem-Koukat jak banda buzíků bez jediný špetky charismatu kurví hit mojí nejoblíbenejší skupiny AC/DC(...Bon Scott se musí v hrobě obracet...) je přinejmenšim terapie šokem. Ať to už skončí nebo se pokusim podat na Novu hromadnou žalobu ve věci kurvení vkusu už tak dost vykurvený mládeže.(omlouvám se za vulgarismy a gramatické chyby) Jediným čím se můžu chlácholit je, že jakmile to skončí už o zůčastněných nikdy neuslyšíme.