Rudá Sonja (1985)

Co to má bejt objeví se Conan a řekne vám, že není Conan. Nielsenová si vybrečela další roli.

Ničitel Conan (1984)

CO proto tomu filmu všichni máte. Tenhle film má 4* už jen za souboj s čarodějem. Jóó, ten čaroděj... a navíc Obr André co chceš víc.

Stoupat jak dým (1978)

Film nabitej geniálníma hláškama a to od samého začátku - I´ve got a joint, man! It´s a toothpick, man!

Letní tábor hrůzy (1983)

Už sem myslel, že jsem ho našel. Slasher podobně dobrej jak Friday 13th už to skoro bylo originální mordy, netradiční vrah, odlišnej věk táborníků a pak to přišlo-nedotaženej konec s poněkud úchylnym pohledem na mordíře. Já fakt myslel, že ho mám, ten slasher, ale co zas tak špatný to nebylo.

Postřižiny (1980)

TO UHLÍ TADY NECHTE, AŤ JE VIDĚT, ŽE NA NĚJ MÁME!

Panna a netvor (1978)

Moje největší srcovka. No nepovídejte, že vám nešel mráz po zádech, když na Václava Vosku vztáhl Harapes svůj pařát za skličujícího zvuku varhan. Zkrátka se jedná o nejlepší pohádku (nebo horor jak chcete) co se v Česku kdy natočila. Juraji Herzovi tleskám. Apropo velmi duležitá věc na filmu je Hapkův hudební motiv, kterého sem se bál jako malej ještě několik dní po prvnim shlédnutí. Pa to opadlo, tak sem to pustil znovu. Disneyho verze ať se de zahrabat.

Partička (2011) (pořad) odpad!

No co na tomhle všechny baví. Nejlepší ovšem je ten slovák. I kdyby mu Suchánek chcal do klína a Géňa mu dal olizovat lofasa tak on se bude smát jak idiot.

Griffinovi (1999) (seriál)

Fóry jsou vláčeny do absurdností, ale je to geniální. [edit] po shlédnutí všech epizod musim přitlačit, jasnejch 5*

Ženy v pokušení (2010)

Vojtu Dicka s jeho přihřátym bandem nemusim a ta nadržená bába mě při nejmenšim lezla krkem

Machři a šprti (1999) (seriál)

Ta jo, je to skvělý, skvělý herci, děj taky super, ale uznejte, že 5.díl byl dost uhozenej. Ona obšlehne jeden test a škola a rodiče to nafouknou jak kdyby zabila školníka :-)