Šikulové (2007) (pořad)

Naprosto neškodná záležitost Když někdo má tak moc velký h....o na práci, že musí kritizovat tenhle neškodnej dětskej pořádek, měl by se vážně zamyslet sám nad sebou

Pomsta šprtů (1984)

ŠPRTIIIIIIII !!!!!!!!!!! ... Solidní bláznivá komedie s partou šprtů a bandou tupejch sportovců 7/10

Božský Evan (2007) odpad!

Komedie? Tohle je hodinu a půl dlouhej nervy drásající horor

Uprchlík (1993)

Člověk neustále čeká, že dojde k nějaké kofrontaci a ono nic Jeden z nejlepších amerických thrillerů devadesátých let

Byl jednou jeden polda (1995)

Jo to nehorázná vyžíračka Policejní akademie, ale mě osobně tenhle film nikdy neškodil

Den kobylek (1975)

Asi nejsem dost zralej, ale první dvě hodiny mi nějak utekli a konec byl sice pěkně natočen, ale vzhledem ke kontextu jsem si z tohoto filmu neodnesl vůbec nic. Možná pomůže další shlédnutí. Takže zatim tohle mnou nepochopené dílo nehodlám hodnotit.

Noční můra v Elm Street (2010)

Začalo to protestem Wese Cravena - - Pokračovalo to dmítnutím Roberta Englunda do role Freddyho - Nábor rádoby herců do hlavních rolí (nemyslím Jackieho Earla Haleyho, i když se mi v roli Freddyho vůbec nezamlouval) = Otřesný remake a totální pošlapání kultovní hororové série. Shame on you, Samuel Bayer !