Do hlubiny (2005)

Jasně film není nějak extra dobrý ovšem pro mě je to nádhera.Do hlubiny byl poslední film který jsem viděl,než jsem se stěhoval z obyč... pokeje znovu na ARO a na přístroje.Film nemám v topce protože ho sám nedokážu ocenit tak jak se sluší. -/-%

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Red Dwarf má u mě v životě neuvěřitelně velké místo.Tahle banda mi v mých nejhorších chvílích zlepšovala náladu a pro mě to bude navždy jednoznačný top. 100% Viděno všech 13 sérií všechny 5/5 a 10/10 -

Mistři hazardu (2005)

Na Dukes of Hazzard jsem narazil úplnou náhodou a jsem za to rád. Sakra já se královsky bavil a žral všechno co mi Knoxville a Scoot naservírovali. Tahle dvojka je za mě rozhodně jedna z nejlepších filmových co se dala dohromady. 100%

Evidence (2012)

Parádní film kde není vysvětlení a vlastně ani závěr, protože když film skončil já neměl vůbec tušení co se dělo, kdo přežil, kdo zemřel a jaký to mělo účel. Ruční kamera byla luxusní a dokonce i ta nepřehlednost v některých scénách se mi líbila. 100%

Rubber's Lover (1996)

Tohle byl opravdu nářez. Křik - mučení a černobílý obraz, který tomu dalo pořádný šmrnc. Nedovedu si to vlastně ani představit v barevném podání nejspíš by se mi to tolik nelíbilo. Japonské cyberpunkové šílenství. 100%

Poldové (2010)

Když porovnám Cop Out s Benga v záloze je pro mě jasný vítězem Cop Out. Herecká dvojce Bruce Willis-Tracy Morgan k sobě prostě víc padne a ještě je doplňuje ve své roli výborný Seann William Scott.  Skvělá Komedie.  88%

Spartakus (2010) (seriál)

(1.řada) To je to co jsem jsi vždycky přál.Krev a kozy neustále v obraze a žádné slušné řeči,pěkně kurva zvostra.Jasných 100% (2.řada) Vengeance škoda že bez Andy Whitfielda,ale Liam McIntyre se zhostil role Spartaka parádně a zvyknou jsi na něj trvalo zhruba 30min.Kvalita Vengeance stoupá každým dílem aby nakonec vyvrcholila v posledním.Blood and Sand je pro mě zatím neporažen(čekám na War of Damned),ale Vengeance byl solidním soupeřem. 95% (3.řada) Čím blíž ke konci tím lepší a lepší díl až nakonec série skončila perfektním finále na které jsem čekal 3 roky od prvního dílu. 92%

Piraňa 3DD (2012)

Je zcela jasné co 3DD chybělo a to víc vtipu a hlavně závěrečný masakr. Ve 3DD se bohužel piraně v bazénech moc nepředvedli. 50%

Medvídek Pú (2011)

Nenažraný Pú,debilní prasátko,údajně moudrá sova,posedlý králík,flegmatický osel a trhlý tygr to je to co jsem viděl já. 34%

Stan Helsing (2009)

31% To snad ne. Perfektní komediální nářez který jsem dlouho neviděl. 100%