Vražedný aerobic (1986)

Sexy kočky + pěkné vraždy a k tomu zajímavé rozuzlení kombinace ze které vyjde parádní slasher, který nenudí. Jediné co pro mě bylo trochu utrpení byla hudba co občas hrála, protože to staré disco bylo ehm ..  78%

Deník mrtvých (2007)

Ačkoliv je Deník mrtvých zombie horor tak ty v něm podle mě hráli druhý housle,protože film je spíše o tom co se stane z lidí,kteří nebudou nakaženi. A to hlavně o těch,kteří budou chtít vše zdokumentovat. Potřeba u všeho být a vše mít zachycené na pásce. Netradiční a podařený zombie film natáčený ruční kamerou,která sice občas vadila,ale dalo se to překousnout. 77%

Tři (2005)

K filmu jsem se dostal náhodně když ho dávali v televizi. Po 30 minutách jsem byl nadšený a doufal konečně v solidní thriller. Po hodině se stále film držel v nadprůměru, ale pak přišel závěr a ten mi úplně celý film zkazil a znechutil a proto je hodnocení tak nízké. Jednu hvězdu za zhruba prvních 60min a druhou za Kelly Brook, která předvedla něco lepšího než herecký talent. :-) 30%

Dâku rabu: Rape (2008)

Díky Flipnic. Jen díky tomuto uživateli jsem mohl vidět Dâku rabu: Rape. Komentář není potřeba psát, protože všechno už napsal právě on.  Ještě jednou díky. 95%

Zkus mě rozesmát (2011)

Sandlerovo komedie mám opravdu hodně rád, ale bohužel Zkus mě rozesmát má jednu obrovskou vadu. .Jak mě tam sraly ty děti a nevyváží to ani nádherná dvojce Brooklyn a Jennifer.  Velké zklamání! 40%

Stalo se (2008)

Hodně podhodnocený film. Nic jsem od něj kvůli jeho 56% nečekal a o to více jsem byl nakonec překvapen. Přikovaný k monitoru jsem hltal každou sekundu, protože tohle se opravdu povedlo a u mě to je za plnou palbu.  92%

SLC Punk! (1998)

SLC Punk ! je parádní komediální/drama u kterého jsem se jak zasmál tak i zamyslel opravdu skvělý film. 95%

Scooby-Doo (2002)

Pamatuju si když jsem pustil Scooby-Doo poprvé, protože když film skončil tak jsem si ho pustil znovu. Následující měsíc jsem ho viděl snad každý druhý den, protože je to jízda od začátku do konce. Scooby-Doo se stal mojí srdcovou postavou a já se skvěle bavím a bavit budu kdykoliv toho chlupáče uvidím znovu. 100%