Antikrist (2009)

Uff, tento film ma psychycký zničil, 1 slovom sila.

Ctihodný občan (2009)

Aj napriek mnohým absurdnostiam a nelogickosti konania postáv je to celkom podarený thriller. Má to spád, akciu, brutálnosť čo poteší. Celý film sa natíska otázka, kto má byť ten dobrý. Ja som fandil ctihodnému občanovi.

Hon na Šakala (1997)

Celkom solídny film, ale dosť nevývažený, prvá polovica je skvelá (atentát, zámena v libanone, výcvik) - to ostane v pämeti. Druhá už ide kvalitatívne dole a to priamoúmerne s časom, ku konci som sa už nudil.

Pařba ve Vegas (2009)

Niečo také zaživam každé 2 ráno, zobudím sa, vyzujem, zoblečiem a rozmýšľam čo sa to kurva včera dialo :) Mne sa to teda páčilo.

Světla velkoměsta (1931)

Časť, kde Chaplin boxuje je naozaj k popukaniu, dobrá je aj scénka v podniku, kde sa milionár s Chaplinom idú každú chvíľu biť, ale zvyšok mi prišiel maximálne za 3 hviezdičky. Takže konečné hodnotenie je u mňa za 4

Diktátor (1940)

No filmy v ktorých sa paroduje (alebo vlastne dokumentuje) Hitler mám rád, Chaplinovi sa to darilo, ale myslim si že Martin Wuttke v Inglourious Basterds ako Hitler je o niečo komickejší. Zaujímalo by ma ako sa tváril Hitler keď mu tento film premietali.