Průsmyk smrti (2006) (TV film)

Keby nebolo tých pokrivených retrospektív, bol by som dal aj 5 hviezdičiek Skôr by som uvítal keby bola jedna časť tohto filmu vcelku venovaná civilnému životu a zdôvodneniu prečo šli bojovať do čečenska.

Historie nacismu (2001)

Prvý diel za 90%, mnohé nové zábery a informácie, druhý diel 60% - klasické najznámejšie zábery z 2. svetovej vojny a žiadné nové informácie. V priemere teda 75%.

Synové Velké medvědice (1966)

Seria kníh Synovia velkej medvedice bola aspon pre mna v detstve lepsou nez Winnetou, s filmom je to ale naopak.

Pat a Mat (1979) (seriál)

Ja poznám skutočného Pata a Mata, na intráku nám opravujú 1 malú sprchu, začali v januári - teraz je máj a stále sa ráno budím na ich vrtanie a búchanie.

Útěk ze Severní Koreje (2008)

Ozaj strašné čo sa može diať v 21 storočí. Nechápem ale prečo radšej neprechádzajú cez ruskú hranicu, bolo by to bližšie, a je oveľa dlhšia tak by sa dala asi ľahšie prekročiť. Len či nemaju zo Severnou Koreou taku dohodu ako číňania.

Neznámá válka (1978) (seriál)

propaganda socializmu, urcena pre lavicovych intelektualov

Bitva o Černobyl (2006)

Vyborný dokument, s množstvom pre mňa nových informácií

Senzační prázdniny (1967)

Bol som sklamaný, pre mňa je to najslabší film s Funesom, to šaškovanie je prehnané, nezdalo sa mi to vôbec vtipné. Nechápem to vysoké hodnotenie.