Sumec - obr z jezera (2009) (TV film)

Tak ten začiatok je úplne demagogický, pokiaľ by si to niekto kto sa so sumcom ešte poriadne nestretol nepozrel do konca môže sa bať plávať v naších rybníkoch a jazerách. Na konci dokumentu objavia sumca albína - vraj veľmi ojedinelého a rozmýšľajú či je to genetická mutácia, či nový druh. Jasné že je to genetická mutácia a z vlastných skúsenosti môžem povedať že z naších druhov je v albinotickej forme sumec najčastejší, pomaly každý 3 je albín.

Ve službách legie (1998)

Pre mňa najlepší film z občianskej vojny v Juhoslávií, scénka s autobusom ma úplne zrazila, takú krutosť som nevidel v žiadnom filme,a áno je tam veľa kliše ale nejako mi nevadilo.

Věčný žid (1940)

Majstrovská propaganda, žiť v tej dobe aj by som uveril

Roztomilý člověk (1941)

Jedna z najlepších českých komédií vôbec, s perfektným Novým a Natašou, ja som sa zabával veľmi dobre

Knight Rider (1982) (seriál)

Môj najobľúbenejší seriál za mlada, je jasné že úroveň je maximálne 1-2 hviezdičky, ale musím dať aspoň 4 za tie spomienky na detské roky

Noc na Zemi (1991)

Prvé 3 poviedky boli dokonalé, posledné 2 za 4 hviezdičky. Helmut v New Yorku bol jasne najlepší

Svéráz národního rybolovu (1998)

Veľmi podarená komédia. Už zopár rokov si ju na jar pred prvou rybárskou výpravou púšťam, perfektne naladí a pripraví na to čo má čaká :)

Mojsejovci (2005) (pořad)

Najtrapnejšia reality show akú som kedy videl, 4 hviezdičky za tú trápnosť, to naozaj nie je jednoduché čosi také vymyslieť :)

Hotel Modrá hvězda (1941)

Po opatovnom zhliadnuti, davam plne hodnotenie, ovela zabavnejsi film ako vsetky sucasne komedie.