Bláznivá cesta (2003) (TV film)

A mně se to i líbilo ač to podle hodnocení tak nevypadá... samozřejmě člověk od toho nečeká nic závratného, když to je film pro televize a podle toho to také vypadá, že se zde zázraky nedějí a dalo by se tomu spoustu věcí vytknout. Všechno zde působí takovým rychlým dojmem, že mimo hlavní dvojky se pořádně ani nezakoukáte do rolí ostatních, což podle mě celkem dost filmu ubírá, protože pro mě právě ta hlavní dvojka nebyla nijak zvlášť sympatická, abych to nějak výrazně prožíval s nima. Možná bych přidal do kategorií i komedii, která by zde byla asi oprávněná, protože některé vtípky stály za to, ač ne všechny diváky zaujmou. Podle mě na jedno podívání dobrý film, vícekrát těžko koukatelné. 40% (viděno česky).

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Nechci být tak moc velký kritik, ale podle mě tohle není seriál, který bych chtěl vidět v TOP10 horror seriálech, protože s hororem toho zase tak moc společného nemá. Nejblíže hororové atmosféře byla druhá série, která se pro mě stala nejlepší sérií tohoto počinu, ale první a třetí série nemají nic moc nového na filmové scéně, co by dokázalo přesvědčit, že to má na něco lepšího, než-li slabší průměr. 45%.

Digimon Tamers (2001) (seriál)

Bohužel Digimon Trenéři nedosahují kvalit předchozích sérií. Myšlenkově velmi podprůměrní, nijak nenavazující na předchozí díly, ačkoliv pak mi není jasné, jak mohli existovat nějaké digi karty, když to nenavazovalo na předchozí díly a v případě že ano, pak není logické, proč se hlavní hrdinové chovali tak, jak se chovali a s takovýma myšlenkama. 30% (viděno česky).

Rain Man (1988)

Film na mě působil tak nějak nijak. Příběh spíše nudný a nezáživný s koncem, který absolutně neměl co nabídnou. Hudba je to úplně nejlepší na celém filmu a bohužel pro mě asi to jediné zajímavé. Herci nijak kvalitu nesnižují, ale pro mě nejsou zajímaví. 50% (viděno česky).

Černé Vánoce (1974)

Příjemný snímek s otevřeným koncem. Sice nemohu souhlasit s tím, že by to byl nějak významně dobrý horor, protože hororových prvků tam je velmi málo (spousta toho je běžná v dnešních krimi seriálech), ale taková lepší kriminálka s thrillerovými prvky by to mohla být. Navíc pro mě velmi příjemné prostředí a věk filmu velmi přidává na kvalitě. 75% (viděno česky).

Psycho IV: Začátek (1990) (TV film)

Poslední díl série dokázal rozdělit diváky do dvou sérií, což je celkem sympatické. S předchozími díly to nemá nic společného a kdo do tohoto snímku jde s očekáváním z předchozích dílů, ten si pěkně natluče nos. Každopádně já v tomto díle našel jistý druh kouzla, které mi třeba u předchozího dílu chybělo. Tohle je takové sympatické, klidné, nijak složité dílo, kde proudí pouze spousta myšlenek bez nějakého důležitého děje. 50% (viděno česky).

Psycho 3 (1986)

Pro mě jednoznačně nejslabší díl celé série, který nepřišel s ničím novým ani zajímavým, aby dokázal jakkoliv zaujmout, což je možná škoda. Pořád jedna a ta samá vyšlapaná kolej vražd obměněna tím, že si hlavní hrdina zahraje chvíli i na hrdinu. Nic víc, nic míň. 40% (viděno česky).

Psycho II (1983)

A nezměním svůj názor ani po přečtení několika komentářů a prohlédnutí si hodnocení ostatních. Je sice pravda že tento druhý díl rozhodně nedosahuje kvalit prvního dílu (odráží se to i na procentech ode mě), které bylo samo o sobě geniální, ale co se poutavosti týče, byl to právě tento díl, který u mě vzbudil největší pozornost z celé série. Možná to bylo způsobeno právě tím, že zde je vícero vražd a tak se celkově ve filmu dělo vícero věcí s ne tak moc utahanými scénami, možná něčím jiným, kdo ví... 80% (viděno česky).

Psycho (1960)

Psycho je prostě Psycho! Geniální film, kterému se snad nedá nic moc vytknout a je mi celkem líto, že jsem ho viděl až po takové době prvně. Každopádně i přes to vše co jsem o něm nyní napsal mu dám pouze 4* a to z důvodu, že scény působí velmi utahaně a zdlouhavě, aniž by se v nich cokoliv důležitého dělo. 85% (viděno česky).

Vzkříšení duchů (2007) odpad!

Ať se snažím, jak se snažím, nějak nemůžu najít ta správná slova k tomuto snímku. Většina tu popsala tento snímek jako ztrátu času, což mi nepřijde zrovna jako nejvhodnější označení, neboť pořád tu jsou jiní a mnohem horší adepti, na které je velmi nevkusné koukat. Ačkoliv tento film je naprosto bezcenným dílem, můžou se i zde najít tací, kteří jej dokáží ocenit. Já teda mezi ně rozhodně nepatřím, protože děj neměl vůbec žádný potenciál zaujmout diváka, navíc pomalu polovina snímku je pouze blouděním temnými kouty sklepení, hloupě řešené neustálé přebíhání od jedné skupinky k druhé skupince, apod. Možná mohli udělat experiment, rozdělit obraz na 4 menší obrazy a do každého pustit jinou kameru u různých skupin, jelikož se tam stejně z 99% nic nedělo, mrňavé obrázky by asi nikomu nevadily a film mohl mít o takových 30 minut méně včetně všech scén. 5% (viděno česky).