The LXD: The Legion of Extraordinary Dancers (2010) (seriál)

Velice zvlastni serial. Kazdy dil ma cca 10min a je natocen v jinem stylu (scifi/horor/western/...), ale jedno maji spolecneho a to je tanec. V serialu je pribeh misto vypraveni vetsinou vyjadrovan tancem s prijemnym hudebnim doprovodem. Hlavni postavy jsou prevazne tanecnici ze Step Up 3 a s nimi Mike Chang z Glee. Tanec a jeho choreografie je vyborna, hudba je dost dobre zasazena do deje a celkove se na to moc pekne kouka. Pokud si zvyknete ze se moc nemluvi, kazdy dil je v jinem stylu a moc na sebe nenavazuji tak dostanete perfektni nasup. Jednotlive serie vychazi take jako filmy: 1.serie - Povstání začíná, 2.serie - Tajemství Ra , 3.serie - ???

Okrsek 22 (2012) (seriál)

Po 4 dílech: koukat se na to dá, ale je to průměr. Víc se mi líbí Rookie Blue a těm jsem dal 3*, tak zatím NYC dostane 2*. Později možná ještě změním, uvidím jeslti bude ještě těch zbylých 9 dílů a jak si povedou. EDIT: Tak po skouknutí celé série, zůstal průměr. Postavy ušli, ale nijak pořádně si mě to nezískalo. 50%

Projekt X (2012)

Tak takovou parbu jsem jeste nevidel. Docela jsem se pobavil, ale neni to nic extra. Kdyby se vystrihli zabery na polonahy holky a chlastajici mladez tak zustane mozna tak 30 min filmu, ale kdo by na to potom koukal :-) Holky jsou pekny, trpaslik z trouby pobavi a objevi se i par nechutaren bez kterych bych se klidne obesel (pes soustajici spiciho mladika do pusy,..). Videno v prodlouzene verzi. Za me 70%. PS: Rozhodne bych na takovou parbu zasel kdyby nekdo poradal (nejlip v sousednim meste :-D).

Sněhurka (2012)

Filmy od Singha evidente nesednou vsem, ale me se libi. A u Mirror, Mirror tomu neni jinak. Docela jsem se bal co z toho bude prece jen jsem od nej zvykli na dospelacky filmy a nakonec se z toho vyklubala prijemna pohadkova komedie. Krasne jsem se pobavil a oci se pokochali. Indicky tanec jako sladka tecka na konec. Jen nechapu proc maj zamek ve tvaru zachodu.

StreetDance 2 (2012)

Tanecni filmy mam rad, zadny slozity pribeh - idealni na odpocinek a pobaveni. Bohuzel tady je to bida. Z jednicky nam zustal pouze Eddie a skupina kterou porazili. Pribeh je prakticky nulovy a hodne casto se tam objevi nejaka blbost. Hudba sama o sobe je pekna, ale ve filmu mi moc neladila k obrazu. Dost me prekvapila pisnicka od Queenu, tu bych v tomhle tipu filmu vubec necekal. Choreografie nic moc, navic z vetsi casti prevzata od konkurence. Zaverecny battle slabota, nechapu jak to mohli vyhrat. 3D prumerny. Jediny co se mi libilo bylo hned na zacatku scena v latino baru, kdy tanci salsu. To bylo uzasny a daleko lepsi nez zminovany final battle. A jeste se mi libila Eva :-) Celkove slabsi nez prvni dil. Chtel jsem tomu dat 1*, ale za tu salsa battle scenu a Evu prihazuji jednu navic. A ted uz jen cekat na 30.8. a je tu Step Up 4, kde nam zase predvedou neco noveho (tanceni s auty).

Bitevní loď (2012)

Vypnout mozek a jen se kochat a bavit se, jak zacnete premyslet ouha je to spatny. Proc maj na muzeum-lodi munici a palivo? Proc je valecna lod zelena (pritel) ale sloup podpirajici silnici cerveny (nepritel)? A je toho vic. Nastesti ze efekty jsou pekny, jsou tam vtipky na pobaveni a herci, na ktery se da koukat. Rihanna mi tam moc nesedela vzhledove, ale hlaskama byla dobra a nakonec nebyla vubec spatna, sem zvedavy jak se predvede v rychle a zbesile 6. Jinak film by mohl byt dost dobry v 3D nevim jeslti to nekde tak bezelo, ale hodne scen vypadalo ze je proto delano. Moje detske ja by dalo za 5* a moje ja narocneho divaka 2*. Nakonec za 4* - pekne se na to koukalo a dost sem se bavil. PS: zajimalo by me kolik lidi videlo zaverecnou po titulkovou scenu, jeste sem tam nikoho nevidel na ni cekat :-)