Já, padouch 3 (2017)

Už dvojka byla slabota a tak sem se na trojku ani nijak netěšil. Celé mi to přišlo takové prázdné a nezábavné. Dabing Lucy mě pořád nehorázně vytáčel a byl nepříjemný, mimoni kupodivu docela ušli, taky to bylo asi tím, že tam většinu času ani nejsou. Jediný co, tak záporák mě bavil a měl slušný výběr hudby. Celkově jsem v hodnocení někde mezi 2*-3*. Doufám, že už další díl nevznikne, radši bych uvítal, kdyby Megamysl dostal pokračování.

Tiger Mask W (2016) (seriál)

Anime mě nalákalo tygry a tak sem tomu dal šanci i když wrestlingu neholduji. 38 epizod je docela dost a vůbec by mi nevadilo, kdyby to bylo o 14 míň. Příběh taková klasika, nic zajímavého. Souboje docela ušly, nějaké postavy taky zaujaly, animace trochu slabší, ale koukat se na to dá. Škoda, že to nebylo víc napínavé a zábavnější, takhle sem měl co dělat, abych to dokoukal.

Angelika (2013)

Původní Angeliku sem neviděl, tak nemůžu srovnávat. Film jako takový mě bavil, postava Peyraca mě zaujala, Angelika byla pěkná a celkově docela fajn. Bohužel mi to ke konci přišlo už trošku delší, ale i tak bych se podivál na další díl, škoda, že už asi nebude. Časem budu muset mrknout na původní verzi a dohnat znalosti.

Jak se točí Rozmarýny (1977)

Film jsem viděl poprvé před pár dny a úplnou náhodou. Vypadalo to zajímavě, ale ty děti mě tam fakt štvaly. Rozmarýna byla ale docela fajn a obdiv, že se nechala holčička ostříhat.

Downward Dog (2017) (seriál)

Když byl seriál ohlášen, tak sem byl docela natěšen neboť seriál o mluvicím psovi tu snad ještě nebyl. Bohužel první díl mě moc nenadchl. Děj se točil spíše kolem paničky a pes byl tak nějak v pozadí. Řikal sem si, že dál snad ani pokračovat nebudu, ale konec epizody mě navnadil na další díl. Další epizody byly naštěstí už lepší. Nejvíc mě bavily epizody se štěnětem, se psem v práci a kočičí zabiják. Martin měl perfektní hlášky a díky tomu to bylo koukatelné. Zrušení po 8 epizodách se dalo čekat díky tomu slabému začátku a tak jen zamrzí, že nebylo víc Martina a nedostatečného využití tématu.

Super Clyde (2013) (TV film)

Když byl ohlášen seriál, tak sem se začal těšit. Obsazení bylo pěkné a na papíře příběh taky vypadal fajn. Bohužel ze seriálu vznikl pouze pilotní díl, který neprošel dál, na USA asi moc dobré a anglické. Velká škoda. Pilot zabavil a navnadil na další díly. Grint a Fry perfektní, Labine v trochu jiné roli než obvykle, ale i tak opět bavil.

Mumie (2017)

Mumie mě z traileru moc neoslovila, tak sem od ní moc nečekal. Díky tomu jsem byl velice mile překvapen. Tomovi sekunduje Jake Johnson (Nick z New Girl), který se stará o komediální vložku a později se přidá A. Wallis, která také pobaví. Film pěkně utíká a pořád se něco děje a tak se člověk nenudí. Akce je slušná, vtípky jsou povedené a hororové scény ujdou. Trošku zamrzelo, že tam nebyl nějaký větší odkaz na nadcházející filmy z Dark Universe, pokud nepočítáme exponáty z Jekyllovy laboratoře. Z kina jsem odcházel spokojen a už se večer těším na opáčko.

Grimm (2011) (seriál)

Ze začátku sem si řikal, že tu máme mix Buffy a Supernatural, ale během chvíle sem si tuhle partičku oblíbil a seriál mi přirostl k srdci. Většina epizod je ve stylu monster of week, ale jsou tam i epizody které se věnují hlavnímu příběhu. Na seriálu mě právě zaujal a udržel příběh, který se odehrává přes všech 6 sérií. Občas to vypadá, že se na něj zapomnělo, ale po pár dílech zase přidají nějaký dílek do skládačky. Seriál je hodně zábavný, ať už jde o akci nebo vtípky. Určitě zaujme i tématem, který je nám blízké a to evrovspké pohádky a báje a hlavně postavy z nich (samozřejmě tam jsou i věci z jiných koutů světa). Občas se seriál podívá i do ČR a je tam i relativně často nějaký odkaz na ČR, což může vlastence potěšit. Je mi docela líto, že seriál skončil, protože to byla zábavná jízda těch šest let, na druhou stranu sem rád, že to skončilo takhle a uzavřeli všechny příběhové línie a ten silný konec se hodně povedl. Za mě velká spokojenost. 80% PS: Hodnocení na IMDB je odpovídající.

Vetřelec: Covenant (2017)

Na nového Vetřelce sem se hodně těšil. Pak přišel TRL, který mě moc neoslovil a začal strach z toho jak to dopadne. Nakonec se ukázalo, že nejde o Vetřelce, ale o Prometheus 2 za což by režisér zasloužil ránu do koulí za lživou reklamu. První 3/4h se prakticky nic neděje, pak příjde 10 minut chaotické akce, kde se postavy chovaj jak dvě vypatlaný pipky a pak následuje další 3/4h prázdna. Na konec zbýva necelých 20 minut, kde se sice něco děje, ale není to žádný zázrak, který by zachránil celý film. Já se bohužel těšil na horor a tu atmosféru z Vetřelců a ani jedno jsem nedostal. Nevím jestli v tý době měli nedostatek lidí a vybrali nějaký lůzáky s IQ tykve, ale to jak se ty postavy chovaj je fakt k nepochopení. Většinou je snad posádka takové duležité mise trénovaná na krizové situace a zvládání stresu ne? Tady se bohužel všichni hned sesypou při sebemenší blbosti a člověk jen nestačí zírat, co se děje. Osobně bych vystřihl třeba tu lekci s flétnou a dal tam ty dva prequely, které jsou na YT, protože ten film líp doplňujou, ale chápu, že já na to školu nemám, tak tomu nerozumím a určitě v tom je nějaký větší poselství, které mi uniká. Pokud má někdo v plánu jít na dalšího Vetřelce, tak nechoďte. Pokud chcete jít na další Prometheus, tak si jděte ale doporučuji se nejdřív podívat na ty dva prequely na YT a připomenout si první Prometheus taky nebude na škodu. Jinak kdyby někdo chtěl nějaký lepší scifi / horor, tak Life z března byl daleko povedenější. 50%

Prezident v pořadí (2016) (seriál)

Na papíře vypadal seriál zajímavě a obsazení je hodněl slušné, hromada známých herců v čele s Kieferem Sutherlandem. Takže jsem byl zvědav jaký to bude. Pilot docela navnadil a celou sérii se pořád něco děje, že to i pěkně utíká. K.S. hraje výborně, stejně tak i zbytek obsazenstva. Maggie Q si jede další Nikitu a Kal Penn zajišťuje komediální odlehčení. Bohužel tomu seriálu něco chybí, přišlo mi to takové prázdné a občas roztahané. ABC je hodně znát, což je velká škoda. Celkově jsem relativně spokojen, znova už na to koukat ale nebudu. První série skončila prakticky uzavřeně, i když tam maj dvířka pro druhou řadu a tak pravděpodobně druhou řadou pokračovat ani nebudu. 70%