Hra (1997)

Nečekaný konec jako třešnička na dortu, to je to nejlepší na tomhle skvělém filmu ale celý film je neuvěřitelně napínavý a 123 minut uteče jako by nic. Rozhodně doporučuju!

Uspořená libra (1963) (TV film)

Geniální herecký koncert Wericha a Sováka, skvěle je doplňuje Stella Zázvorková a Vlastimil Brodský. Kdysi jsem tenhle film viděla jako malá a pořád se u něho nasměju.

Svatební cesta do Jiljí (1983) (TV film)

Hodně povedená, zábavná a příjemná komedie, nemalým dílem přispěly k mému hodnocení dva hlavní herci. A Libuše Šafránková je tam neuvěřitelně roztomilá. :) Výborný herecký koncert obou hlavních herců. Neuvěřitelně pozitivní film, nenápadný český televizní klenot.

Jak vycvičit draka (2010)

Moc jsem se bavila, určitě jeden z nejlepších animáků vůbec. A toho dráčka chci domů. :)

Maléry pana účetního (1980)

Asi jsem jediná, ale mě tohle vůbec nenadchlo. Přitom mě italské komedie celkem baví, ikdyž je taky zrovna nežeru ale tohle mě chvílemi nudilo a vůbec mi to nepřišlo vtipný. Naopak. Vysoké hodnocení nechápu, pro mě maximálně 40%.

Geriho hra (1997)

Je neuvěřitelný, jak někdo dokáže natočit něco takového jen na 4. minuty. Koukala jsem na to s vytřeštěnýma očima, natolik mě to dostalo a bylo mi líto, že už je konec. Geniální dílo.