Máma mezi Marťany (2011) odpad!

Nuda, nuda, nuda. Dokonce se mi nelíbily ani animace, a to se mi stává jen zřídkakdy. Totálně mě iritovaly postavy mimozemšťanů. Po patnácti minutách jsem to vypnula a už se k tomu nevrátím a je mi jedno, jak to dopadne...

Zvoník u Matky Boží (1996)

Ten kdo nezná knížku si řekne: "Hmm, hezká pohádka, nepotěší ani neurazí." Problém nastává, když to knížku doopravdy někdo četl. Nepochopím, jak mohl režisér vzít tak úžasný příběh jako je Zvoník u Matky Boží a překroutit ho tak nemyslitelným způsobem, že nad tím rozum zůstává stát. Chápu, že to má být pohádka pro děti, ale jak mohli z dojímavého konce, kdy Quasimodo raději umře, než aby žil bez Esmeraldy, vznikne takováto slátanina, kdy Quasimodo oddá Esmeraldu s Phoebem?! Otřes!

Pomáda (1978)

Pomáda je fakt klasika a tak jsem se těšila, až se na ni poprvé podívám. Byla jsem zděšená, že jsem si vůbec takový film pustila. Děj nezáživný, spousta nudných písniček, pouze pár se dalo snést. Sandy byla na Dennyho naštvaná a v dalším okamžiku zase nebyla, to byl asi tak zhruba celý děj filmu. A jako třešinka na dortu byla poslední scéna, která mě fakt odrovnala - Sandy a Danny odletěli autem. Musím uznat, že tam byly i hezké scény, ale těch bylo poskrovnu.

MasterChef (2012) (pořad)

Je smutné, že se tento pořad snaží vypadat jako ten nejskvělejší masterchef, ale pokud jste viděli US verzi, budete z tohoto jen zklamaní. Ztráta času.

V jako Vendeta (2005)

Na film jsem narazila úplnou náhodou a podívala jsem se na něj z čisté nudy. O to větší bylo moje překvapení. Příběh dával smysl, každý detail navazoval na něco, všechno se se vším prolínalo. Když jsem se na to podívala znova, došly mi další detaily, které mi předtím unikaly. McTeigue je borec. Naprosto úchvatný film, který vám vyrazí dech.

Legenda o Mulan (1998)

Příběh i animace byly úžasné, mělo to spád a příběh dával smysl, což se u většiny kreslených Disney filmů často nestává. Dávám hvězdičky dolů za úplné překroucení legendy o Mulan a ponechání pouhých hrubých základů.

Sintel: Příběh draka (2010)

Poutavý příběh o přátelství mezi drakem a člověkem. Konec mě překvapil a dokonce jsem se i rozbrečela. Když jsem to viděla podruhé, dojalo mě to ještě víc než předtím. Skvělý film, určitě stojí za podívání.