Stíhán a podezřelý (1978)

Naprosto fascinující záběry budov před demolicí.....námět filmu je takový......no zvláštní, ale proč ne. Nicméně na konci mi bylo Adamíry fakt líto a dost jsem se bála, že v tom baráku zůstane.

Ženy sobě (2011)

Naprostá perla mezi "ženskými" romantickými komediemi. Konečně film, ve kterém i hezké, normální ženy užívají standardní výrazivo denní potřeby, jako je fuck, fuck a pak taky shit. Vtipy jsou přesné, situace dokonalé, hlavní hrdinka je na skutečném dně, načež spadne na ještě větší dno. Díky bohu za tuhle komedii a díky za roztomilého dopraváka Chrise O´Dowda, protože při pohledu na něj se člověku prostě podlomí kolena....Jo a všimněte si Matta Lucase! Krásná rolička pro great komika z great Little Britain :-)

Bokovka (2004)

Určitě to má svoje kouzlo, to rozhodně...ale když máte film o dvou docela vtipných chlapících, co se většinu času chovají takovým způsobem, že máte chuť je oba přetáhnout helmou tak, jako to na konci udělá Sandra Oh (díky jí za to), pak je jednoduše něco blbě.

Sedmero krkavců (1993) (TV film)

Chrta se bojím dodneška :-) Skvělý Boris Rosner.

Rosamunde Pilcher - Presumpce lásky (2010) (epizoda) odpad!

Jajta krajta, i takové věci se dějí!!! LOL! Blbější, než jen samotný český název už zdá se nemůže být ani samotný děj. Ha! To víte, že může :-))) Nesledujte ani ve vysokých horečkách...jen když jste po dlouhé době na návštěvě u vlastní matky ("Je tam ta Pilsnerová!!")......pak není úniku.

Slavnosti sněženek (1983)

Krásně mrazivý příběh, ze kterého by si lidé neměli pamatovat jen šípkovou omáčku...i když i to je krásná linka. Výborná hrabalovština.

Vesničko má středisková (1985)

Legendární komedie s překrásnou atmosférou dokazuje, že ty nejlepší věci vznikají nečekaně a náhodně. Film nemá slabé místo, herecké obsazení a dialogy asi netřeba vyzdvihovat......"já se koupat nemůžu"....."tak se budeš dívat, jak se koupu já!" :-D :-D

Tohle je ráj (2012)

Luxusní Paul Rudd a moje oblíbená Jenn. Hippie komedie o jednom fakt divným společenství, kde nudista vinař píše knihy, novorozenci nepřicházejí o svou placentu a zarostlý Alan Alda brázdí kopce na vozíčku. Open your mind, tohle je vážně dobrá komedie. Dickiemarket zůstane v mé mysli ještě dlouho.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Jestli tohle mělo být ukončení celé série, tak by měl někdo zfackovat rejžu (lépe oba) a pak nasrat do chlaďáku na pivo scénáristovi (pokud to není ten samej, co rejža).....do chladivého vinného sklepa praštěných prciček totiž někdo zavlekl nechutně teplý, patetický, kýčovitý a neustále se ohlížející krabičák. Takhle teda ne, pánové. Sem tam pořádně ujetá scéna (Stifler rulezz) nemůže zachránit neustálé rozumbradování a snaha o "takoví jsme byli, ale už nikdy nebudeme, tak si ten víkend raděj ani neužijem, i když se budem tvářit, že si ho užít chcem". Že to nedává smysl? ....no, právě :-(

Jmenuji se Sam (2001)

Není to až tak vydírající doják.....když to tak trochu znáte z vlastního života, docela dobře se to chápe. Myslím, že silný je to docela dost.