Vražda na Nilu (1978)

Příběh je daný, takže ten nebudu komentovat...natočené je to hezky a pokud někdo nemá vyloženě jasnou představu o tom, jaký má být Poirot, pak se mu film bude určitě líbit. Blbý je, že já tu představu mám...dost jasně vyhraněnou, dost úzkoprsou a při pohledu na Ustinova mi pořád létaly hlavou obtěžující myšlenky- jak může být tak neohrabaný....není vůbec elegantní.....co to má proboha za knír....vždyť ho má urousaný!!.....vždyť nemá vejčitou hlavu....šmarijá on má pokrčený oblek.....Tohle prostě není Poirot tak, jak ho přesně definovala A.Christie.

Bereavement (2010)

Takhle pohnojený slibný nápad jsem už dlouho neviděla....hrozná škoda. trochu to vypadá, jako když si sedne třída plná netalentovaných scénáristů v prvním ročníku studia, každý napíše svůj příběh, pak to sešívačkou sepnou a jdou točit...proboha příště si to po sobě aspoň přečtěte.....

Vyprávěj (2009) (seriál)

Hodnotím v rámci českého seriálového rybníku.....mezi věčně počůranými starci je tato lehce inkontinentní dáma králem :-).

Columbo - Dvojitý šok (1973) (epizoda)

Ha!! Tak vrahem je Babica. V tomto díle Columbo vaří a moc mu to jde!

Columbo - Zločinný steh (1973) (epizoda)

Výborný díl, poprvé se mi stalo, že jsem byla rychlejší než Columbo a asi 10 minut jsem u obrazovky volala: zeptej se na šití, zeptej se na šití...ale mám výhodu znalosti prostředí, takže 1:1.

Columbo - Vražda podle knihy (1971) (epizoda)

Tenhle díl patří k mým nejoblíbenějším..:-) Je tam fakt luxusní slizoun a paní, co se měla narodit jako kůň.

Generace Singles (2011)

Takového nevyužitého potenciálu!! Achjooo, perfektní téma, ze kterého se dá tolik čerpat, tolik ohýbat, kolik jenom humoru nebo naopak smutku by šlo zachytit...a ono nic :-( Trochu to připomíná diplomku bez vedoucího, jakoby bylo třeba odevzdat práci příští týden. Jinak za sebe děkuju za záběry ze "zábavné" akce rádia Krokodýl....WTF...nikdy bych nevěřila, co všechno jsou lidi ochotní udělat. Do budoucna se my zvedne žaludek pokaždé, kdy uslyším :mazat med kolem huby...

Statečné srdce (1995)

Filmovému zpracování není co vytknout...ale brutální znásilnění historie se musí nějak zohlednit, takže za tři. Udělali by líp, kdyby nechali dějiny být a vymysleli si to úplně.

Columbo - Její příležitost (1971) (epizoda)

Tentokrát vážně hloupá paní, tohle jí nemohlo projít. Ještěže tam byl Columbo, aby jí srazil hřebínek!!

Tatínek (2004)

Chtěla bych se dozvědět ještě mnohem víc a proto hvězda dolů, ale jinak mě má Zdeněk Svěrák v hrsti už nějakých patnáct let. Z celého dokumentu mi bylo nakonec hodně hodně smutno....to, jak komunikoval se synem, jak poslouchal s vnukem klekání a jak láskyplně diskutoval se svou ženou......takového tatínka bych si hrozně přála. U některých filmů člověka bezděky napadne, co může udělat se svým životem a co naopak nikdy nemůže mít, protože to prostě nejde změnit.