• Rodinný

Rozpolcený (2016)

Tento film rozhodně nezklamal moje očekávání. Jedná se spíše o psychologický thriller, než o horor. Od začátku až do konce zde nechybí napětí. Herecký výkon Jamese McAvoye je naprosto úžasný, všechny "identity" jsou perfektně ztvárněné. Závěr je i díky zvolené "hudbě" hodně povedený. Stranou určitě nezůstává ani představitelka Casey Anya Taylor-Joy, která se své role zhostila výborně. Rozpolcený si 5* určitě zaslouží.

Proč právě on? (2016)

Po přečtení komentářů tady jsem čekala nějakou pecku, ale bohužel se mé očekávání nesplnilo. Občas jsem se hodně smála, to nepopírám, ale chvílemi mi to přišlo takové "utahané". Každopádně James Franco i Bryan Cranston byli skvělí. Takže celkově hodnotím jako takový lepší průměr.

Slíbená princezna (2016) (TV film) odpad!

Děs běs, nechápu, jak je možné něco takového vůbec natočit a nazývat to pohádkou.

Dítě Bridget Jonesové (2016)

Tak pro mě jednoznačně nejlepší díl ze všech. Svěží humor, plynulý děj, romantika, perfektní soundtrack. A Emma Thompson v roli gynekoložky je naprosto skvělá. Já se bavila.

Jak básníci čekají na zázrak (2016)

Nic moc jsem nečekala, ale nakonec jsem byla příjemně překvapená. Bylo to celkem milá, úsměvná, pohodová oddychovka. Pavel Kříž jako Štěpán Šafránek je pořád skvělý a Linda Rybová byla milá.

Teorie tygra (2016)

Velmi povedený český film, který nepostrádá, jak kvalitní humor, tak i vážnější chvilky. Děj je plynulý, svižný, herecké obsazení i téma výborně zvolené. A Jiří Bartoška v hlavní roli veterináře je naprosto excelentní.

Bezva ženská na krku (2016)

Příjemná romantická komedie, vtipné dialogy, dobře vybraná ústřední dvojice...Je to nenáročné, celkem čitelné, ale perfektně odpočinkové. Takže spokojenost.

Deadpool (2016)

Super zábavná podívaná od začátku až do konce bez jakýchkoliv hluchých míst., naprosto skvělá hudba, vše do sebe perfektně zapadá...Moc povedené.

Záložní plán (2010)

Příjemná romantická komedie s několika místy, která dle mého názoru působí docela rušivě a která bych klidně vynechala (schůzky budoucích matek, porod jedné z nich), ale jinak je to taková pohodová oddechovka, při které se dá dobře "vypnout" a odpočinout si.

Mallory (2015)

Výborný dokument. Helena Třeštíková prostě umí, podařilo se jí dokonale zmapovat jednu cestu ze dna a také ukázat vcelku nesmyslnou byrokracii tam, kde by se očekávala pomoc. Hlavní hrdinka má můj obdiv, jak vše zvládla a doufám, že bude zvládat i nadále...Myslím, že jí v tom hodně pomohl nejen pan Bartoška, ale i její osobitý smysl pro humor...Dávám pět hvězdiček, za zpracování, příběh i za ten happyend, který nebývá až tak obvyklý...