Sešlost (1983) (pořad)

Tento pořad mě dokáže pokaždé potěšit :-) spoustu nádherných scének a nesmrtelných hlášek Jiřího Císlera a dalších. Jsou pořady, na které by člověk nejraději zapoměl ... jaké štěstí, že jsou i takové, které i po tolika letech vhání úsměv a radost do srdcí :-)

Rychlá rota (1989) (seriál)

No jejda :-) Můj oblíbený animovaný seriál z dětství :-) Pokaždé jsem se na něj těšila, na kačery a na Rychlou rotu :-)

Pomoc! (1965)

Zcela jistě to není žádné intelektuálně výjimečné dílo, ale pro mne je to hlavně velmi dobrá zábava ve společnosti mých oblíbených The Beatles, jejich anglický humor a samozřejmě jejich skvělé a nikdy nestárnoucí písničky :-)

Banánové rybičky (1999) (pořad)

Dvě hvězdičky dávám pouze Halině, která je podle mého názoru velice inteligentní, zábavná a ze své nedokonalosti dokáže udělat přednost :-) Pořad jako takový stojí za ..... no prostě nestojí za koukání :-)

Chcete mě? (1992) (pořad)

Takové pořady, které mohou někomu pomoct, mají vždy smysl a je dobře, že se točí.

Vlak dětství a naděje (1985) (seriál)

Tahle role Helence sedla. Jeden z mála seriálových příběhů, které se dotkly mého srdce...

Rosamunde Pilcher - Divoký tymián (1994) (epizoda) odpad!

Zase po dlouhé době dávám -odpad- ... jsem alergická na německé romantické filmy, kdy každý hrdina vlastní zámek, je ředitelem přinejmenším zlatého dolu a hrozně trpí nad ztracenou láskou ... brrr

Velmi křehké vztahy (2007) (seriál)

Zvažovala jsem jestli dám odpad nebo ne ... Podle mne jsou ještě horší slátaniny. Polehčujícím faktem bylo, že je to český seriál a ikdyž je to pro mne odpad, tvůrci si s ním museli dát nějakou práci, i herci ... sakriš co ještě napsat pozitivního, abych si to nerozmyslela s tou jednou hvězdičkou ...

Nebezpečná rychlost (1994)

Nebezpečná rychlost s "nebezpečnou" kombinací mých oblíbených herců (Keanu a Sandra) nabízí "nebezpečně" mmm úžasnou podívanou ;-))

Kouzelná školka (1999) (pořad)

Hlasuju za děti :-) pro předškoláky je Kouzelná školka něco jako třeba pro nás finále MS světa v hokeji, kdy v něm naši hrají hlavní roli :-)