Muži, co zírají na kozy (2009)

divný film pri ktorom sa divil jak divočák a smial som sa až až jednoznačne odporúčam

Lokal TV (2011) (seriál)

prvá čast bola dosť slabota a hlavne ma naštvali pípačky keď je to tak neskoro tak som čakal že bez cenzury to bude ale snaha tam bola niektore scenky sa vydarili najviac sa mi páčila ta s Rozborilom :D dufam ze sa to zlepsi do buducna

Drive Angry (2011)

tak od tohto filmu som necakal nič a nakoniec sa stoho vyklulo také mile prekvapenie drsný Cage, silne auta a hlavne uctovnik z pekla pre ktoreho som si to pozrel este raz. Taka blbinka na dlhu chvilu na ktoru po troch dnochzabudnem( a na scenu v moteli na tu sa len tak lachko neda :D )

Expendables: Postradatelní (2010)

4 hviezdicky ale len preto ze mi tam nieco chyba neviem co je to mozno som cakal privela ale to nic nemeni na tom ze paradny filmík ktory sa oplati pozriet

Doom (2005)

priemerny akcny film ktory hre nesiaha ani po päty zaujala ma len scena kde to je to ako first person strielacka ta je fakt vychytavka

Síly temna (2006) odpad!

nuda, nuda, nuda, nuda, nuda a uz som spominal ze je to nuda?

Red (2010)

cely film som mal usmev na perach, taky oddychovy film ktory vie rozveselit po strasne nudnom dni a herci si svoje role uzivaju jak dieta cumel tak preco nie 5*

Pátý element (1997)

paradna sci-fi co by som vypichol je chris tucker ten jeho piskot trha usi

Mizerové II (2003)

gulervúca akcna jazda ktora nema konkurenciu ani v transformers rozhodne lepsia ako jednotka, videl som film vela vela krát a ani raz som sa nenudil uz sa tesim na trojku