Piraňa 3D (2010)

První film, při kterém je me nehorazně špatně a chce se mi zvracet... Nu, ucel tvurcu splnen

Můj týden s Marilyn (2011)

Řeknu to narovinu - My week with Marylin se mi opravdu líbil. I když nevím, čím to je, pět hvězdiček ale dát nemůžu..

Drive (2011)

Od tohoto filmu jsem ocekavala opravdu hodne a dostala jsem jeste vic. Famozni snimek.

Dokonalý trik (2006)

ten film opravdu dostál svému přeloženému jménu. Je dokonalý. Dokonalý režisér, dokonalí herci (dva moji nejoblibenejsi, Bale a Jackman v jednom filmu, no neuveritelne!!) dokonalý příběh a nejdokonalejší konec.

Dexter (2006) (seriál)

Tonightˇs the night. And itˇs going to happen again and again....Itˇs time for Dexter!

Sociální síť (2010)

uprimne?od Finchera jsem cekala vic... zustat vzhuru do tri do rana kvuli tomuto ilmu se mi opravdu nevyplatilo.

Temný rytíř povstal (2012)

Fantastické. Dokonalé. Geniální. TDKR je jednoznačne jeden z nejlepších filmů, které jsem viděla. To vůbec celá novodobá trilogie o Batmanovi. Dle mého názoru úžasnost ságy každým dílem gradovala a tento film je tím nejlepším vyvrcholením, jaké mohlo nastat. Nechybělo zde nic, co má dobrý film obsahovat. Akce, napětí, láska, drama.... Uspěch filmu je z hlavní části samozřejmě Nolanova zásluha, ale ja si nemohu pomoci, pro mě tento film z té druhé části tvořil Christian Bale, což je pro mě herec s velkým H. Na film bych šla klidně znovu a znovu. Navíc ze zcela nepochopitelného důvodu jsem na konci filmu řvala víc než u Titanicu a Pearl Harboru dohromady:)....Je mi neskutečně líto, že dalšího dílu se již nedočkáme, ale snad nás překvapí Robin :))

Temný rytíř (2008)

Tak to je ten film, na jehož konci nedokážete říct nic jiného než wow. Úžasná práce Ch. Nolana, Ch. Balea a především Heatha Ledgera. RIP