Hříšná touha (2020) (seriál)

Seriál sa dal pozerať, ale je to zase jeden z tých, kde naťahujú každú časť a potom rozúzlia všetko na čom stavali v jednej poslednej časti... Romantika, sex a krimi zápletka, to tento seriál naozaj ponúka 👍

V nemilosti (2021)

Lepší film som už dlhšiu dobu nevidel. Super príbeh. síce zo začiatku rozmýšľam, že čo to kukám, ale koniec stojí za to... Plus super výkon Sandry Bulock 👍

Poslední království (2015) (seriál)

Konečne pozreté. Je to v pohode podívná. V podstate som to teraz dopozeral. Jedinej veci, ktorej nechápem je, že prečo vsetci z Uhtredovej rodiny musia umierať? Na konci je šťastný, že je tam kde mal byť.... Čo tam vrátil od svojej minulosti? Syna mnícha eunucha a dcéru bojovníčku... Sorry riešim rody v tomto seriálu, ale o to tu ide ... Niektoré úmrtia úplne zbytočné ...ako keby chceli ušetriť, ale niekdy je menej viac 😉

Kaštánek (2021) (seriál)

Ďalšia pekná práca so severských krajín. Napínavý príbeh a zhrnutý iba do 6 častí. Takže sa dá pozrieť za krátky čas. Pekne vymyslený príbeh. Oplatí sa pozrieť.

Nevina (2021) (seriál)

Super seriál napínavý. Odporúčam. Zložitá zápletka, ktorá núti pozerať ďalšiu a ďalšiu časť.

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Ako seriál sa dá pozrieť. Super je to, že každý príbeh je iný . Black Mirror sa snaží dostať do budúcnosti a ukázať ako to môže v budúcnosti vyzerať. Myslím, že niektoré príbehy sa stanú aj realitou.

Hlasy (2020)

Horor sa dá pozrieť, ale akosi často ostávajú všetci v dome sami. Akoby všetci nebojovali proti niečomu zlému. Keby tam bolo toto dotiahnuté do konca, mohol byť z toho aj celkom dobrý horor.

Huguette (2018) (TV film)

Pekný film, ktorý ukazuje, že nie každý dôchodca je hneď na odpis. Je super sledovať, ako Huguette pomaly naberá silu ďalej žiť a nachádza nový zmysel života.

Horečka sobotní noci (1977)

Keď vidím tento film, tak rozmýšľam koľko kurzov tancu absolvoval J.Travolta??? Ale všetky tanečné filmy minulosti aj budúcnosti sú podobné tomuto. Jeden odpadlík/čka, ktorá/ý hľadá uznanie sveta 😉

Palm Springs (2020)

Pohodovka. Už bolo dosť filmov o tom ako sa niekto vracia v čase a zasekol sa v časovej kapsuly, ale napriek tomu sa dá stále vymyslieť niečo novšie. Stretnú sa dvaja ľudia, ktorí by sa v reálnom živote nedali dokopy. Niekedy stačí malá náhoda a hneď sa ti zmení svet.