Roztříštění (2019)

Netflix sa hrozne snaží vyprodukovať veľa filmov a seriálov. To sa niekedy odrazí na kvalite. Mno tento film medzi tieto pokusy nepatrí. Takýto film ma baví. Napätie sa dá krájať. Hodil by sa mi tu skôr viac ten pozitívny koniec o tom ako všetci prežijú a život ide ďalej.

Slunovrat (2019)

ďosť zaujímavý počin. Dlho som nevidel niečo také odlišné od bežných hororov - duchovia, zombíci, motorové píly.... film nenudí a núti sledovať film. Jediné čo mi nesedí tak to že na takéto miesto prídu cca 5 ľudia-kamaráti a keď niekto zmizne tak im to nie je čudné... už pri skoku tích starých ľudí by som z tohto miesta utekal.

Shazam! (2019)

Rozprávka pre deti ako má byť .

Co jsme komu zase udělali? (2019)

ak ste videli prvý diel tak si určite pozrite aj druhú časť. Veľmi dobrý nápad multy kulty filmu sa znovu osvedčil. Film nenudí a rozosmeje :)

Řbitov zviřátek (2019)

no ja neviem... akosi som od toho čakal viac. Celý film mi tam niečo nesedelo... Horor to síce je, mno druhý krát by som pri ňom čas zabiť nechcel...

Balón (2018)

príbeh rodiny, ktorý v tomto prípade dopadol dobre. Príbeh znázorňuje to čo musí dakedy človek spraviť, aby vybojoval svoje sny. V tomto prípade SLOBODU. Pohodový film, pri ktorom však budete cítiť napatie v každej scéne :) Pekná práca :)

Back Roads (2018)

Trochu švihnutý film, ale akosi ma to bavilo. Z tohto filmu ide depresia, bezradnosť, smútok, proste všetky negatívne sra*ky... Polka filmu sa ako keby vlečie, ale potom to dostane ten správny spád a film začne dávať aj význam.

My (2019)

ja som si tento horor celkom užil. Boli tu už aj horšie pokusy o horor a sme stále tu. Dobrý námet filmu, mno dalo by sa na ňom ešte popracovať.

Aquaman (2018)

trochu sa mi to podobalo na podmorského Avatara, ale dalo sa na to pozerať. Fantasy ako má byť :)

Na Chesilské pláži (2017)

strašne zdĺhavý film, toto by som zhrnul do jednej hodinky a hneď by tento film vyzeral inak.... Nápad dobrý, ale čosi tomu chýbalo....