Angelika (2013) odpad!

Ubohá zplácaná fraška, která snad má bejt parodií na původní klasiku nebo co. Nebo tak teda klasiku... Pro mě zase jako stará Angelika mezi bůhvíjaký klasiky nepatří, ale tak taky jsem na to jako kluk čuměl. Nijak extra to nežeru, ale respektuji to. Navíc mám ty filmy spojený z nějakými těmi herci hrající určitý postavy a proto prostě tuto zoufalou záležitost z nesympatickými a necharizmatickými hereckými střevy nelze akceptovat. A to už vůbec nemluvím o tom, že je to tak zoufale nudný až se to vleče jako čekání na podporu na pracáku. Naprostej fail.0%

Stalled (2013)

Ne, že by to nebyla docela prča, ale šlo z toho vytěžit o dost víc. Asi tolik k tomu. Škoda potenciálu.30%

Under Surveillance (2006)

Nevím co to mělo bejt. Ze začátku jsem se vůbec nechytal o čem, že to bylo. Když už jsem si myslel, že to chápu, tak přišel nějakej absurdní zvrat, kterej měl asi zastřít fakt, že to je nudnej tragickej film o ničem. Bez nápadu, bez nadšení, bez ničeho. Nebo teda pokud máte někdo pocit, že tam něco z toho co jsem vyjmenoval bylo, tak mi dejte vědět. Já to tam teda neobjevil. No aspoň, že jsem to ve zdraví přežil. I to se počítá 15%

Chameleon II (1999) (TV film) odpad!

Měl bych se pořádně vyliftovat za to, že jsem na tuhle ultra kokotinu vůbec koukal. Mohlo to bejt slušný zetko. To, že jsou teroristi dementi, herci dřeváci a všechno je to levný a vykradený z jiných filmů by nevadilo, kdyby to aspoň bylo zábavný. Režisér Baxley má za sebou několik pro mě osobně kultovních pecek, ale tohle je důkaz, že dokázal natočit i pěknou hovadinu. Potěšila tu snad jenom ta frajerka co se objevila v Tygřích spárech 2 má docela solidní gymnastiku a občas jí používá. Jinak je to všechno naprostu nudný děsný tragický. Prostě hyper shit nepomohla tu ani účast jednoho z mých oblíbenců Jeromeho Ehlerse. Zbytečnost vyhněte se tomu.5%

Infection (2005)

Typická píčovinka od mistra trashe Pyuna. Když však vezmu v úvahu jakým množstvím sraček nás v posledních letech doslova zahltil, tak mi tohle vychází jako ještě celkem snesitelný a přijatelně zábavný zetko na relativně originální téma. I když netvrdím, že jsem neviděl i lepší.50%

Nick Fury, zvláštní agent (1998) (TV film)

Neviděl jsem to v mládí. Dostal jsem se k tomuhle filmu až nedávno náhodou. Šílená srajda, ale zároveň nehorázný guilty pleasure. Co naplat můj zvrácený vkus byl potěšen...75%

Americký samuraj (1992)

No z uměním samurajů tenhle film věru moc společnýho nemá. Je to především bezmozkový rubací béčko z velkým množstvím useknutých končetin, hlav atd. Souboje nemají bůhvíjakou choreografii, ale jsou pěkně krvavý brutální a nekompromisní. Dacascos jako záporák obstál. Jenom by to chtělo lepšího hlavního představitele. Nepopírám, že Bradley je v soubojích přesvědčivý a i z mečem se ohání slušně, ale nemůže prostě zastřít fakt, že je totální herecký poleno což lze vidět i v jeho ostatních filmech. Nicméně tady mi to zase až tak nevadí. Jak už jsem napsal film má rozhodně něco do sebe no a fanoušek podobných kousků let minulých to určitě ocení. Takže nakonec dávám velmi solidních 70%

Kameňák 4 (2013)

JOLANA MÁ BOBRA!!! No hurá konečně jsem to viděl. Na rozdíl od předchozích dílů mi to nedá a trochu se rozepíšu. Je to totiž nakonec kupodivu o něco menší tragédie než Babomrdky. Nevím či je to tím, že už to nerobí mistr Troška těžko říct a taky netvrdím, že to není domácí filmové dno, ale vzhledem k tomu, že to má jenom něco přes 80 minut a jsou tu dvě povedený hlášky obě se týkají cikánů (eh pardon chtěl jsem napsat romských spoluobčanů) tak se to dá přežít. A na konci jsem dostal dokonce i jeden výtlem což se mi u Babovřesek nestalo ani náhodou a sice ve chvíli kdy těsně před koncem ta blondýna před autem pronesla hlášku a teď jsem v píči! Nevím proč to řekla ani nevím proč jsem se tomu začal nahlas smát, ale zachránilo to tento poklad nakonec před odpadem. Pak už byl díky bohu konec a tak si to můžu odškrtnout.Mision complete.10%

Jistá spravedlnost (2014)

No tak já jsem nakonec docela spokojenej. Měl jsem obavy co zase ten Taliánskej netalent a oblíbenec kolegy mzss1 ZASRANY vyvaří za píčovinu a on je to nakonec celkem na pohodu bezmozkovej brutální nářez. Tentokrát žádnej rádoby komplikovanej příběh ze spoustou stupidních postav a dementních keců, ale jednoduchej přímočarej akčňák o pomstě. Sice už stokrát viděno, ale co už z nějakou originalitou na tomto poli už asi v dnešní době počítat nejde. Hlavně když to odsejpá a tady to odsejpá slušně. Věděl jsem už před tímhle filmem, že Cung Le je zdatný masakrátor a tady to potvrzuje jakož to válečný veterán kterýho mučil Taliban mu kapku straší ve věži chce najít klid místo toho pomůže přepadený ženský přičemž zmasakruje chlápky který má pod palcem místní zločinecký boss v podání Lundgrena ten ani nemrkne okem a jako adekvátní trest za tuto troufalost mu nechá zaživa upálit rodinu. Hlavní hrdina se tímto mění v nezastavitelnýho magora kterej tu z výrazem nasranýho terminátora likviduje každýho kdo mu přijde pod ruku. Obvzlášť jeho rychlý precizní a surový likvidace protivníků jsou opravdu efektní a dobře se na ně kouká. Jinak, ale musím konstatovat, že se pořád Serafini bitky točit nenaučil. Tady jich je sice dvakrát tolik co ve dvou předchozích filmech dohromady, ale opět to místy kazí ty naprosto zbytečný debilní zpomalovačky, bez kterých by to prostě asi nešlo nebo co. Jinak Vinie Jones tu má jak už bývá poslední dobou zvykem asi 10 minut a ani Dolph se opět nijak nepřetrhne v závěrečném souboji předvede pár výkopů, ale nic čím by vybočil ze standartu posledních filmů. Nicméně po herecký stránce obstál a musím konstatovat, že tu hraje (mimo jiné opět ze zajímavou vizáží) asi toho nejodpornějšího parchanta ve svý kariéře. Zatím co jinde i když byl záporák, tak hláškoval svým projevem si získával diváka na svou stranu prostě mu nešlo nefandit. Tady už od začátku tušíte, že zemře a nebude to zrovna příjemná smrt. Dolph tu prostě hraje tak bezskrupulózního hajzla, že si nic jinýho nezaslouží a to ho mám opravdu rád. Takže takhle měl jsem o tohohle Švédskýho vazbiče opět v režii toho Taliána přiblblýho trochu strach, ale z klidem můžu konstatovat, že tohle je úplně jinej level než Ambushed (zaplaťpámbu!) a pokud se na to nechcete dívat kvůli Lundgrenovi, kterej už to přeci jenom má trochu na háku (jsem jeho skalní fanda, ale netvrdím, že to nevidím) tak se to určitě vyplatí shlédnout minimálně kvůli Cung Leovi, kterej se tu fakt z ničím nesere. Film je drsnej krvavej a přímočarej. Víc snad od béčka podobnýho typu a režiséra ani nelze očekávat.60%

Dark Tourist (2012)

Divnej hodně divnej film. Vůbec jsem se do něj nedostal. Něco do sebe to má, ale mě to prostě nechytlo.25%