Osudová chyba (1992)

Překvapivě slušnej komorní thriller kterej sice po hodně slušným začátku trochu ztrácí tempo, ale dá se zkouknout bez problému. Překvapivým plusem je pak Bradley který toho psychopata zahrál nečekaně solidně. No říkal jsem si, že dám slušné 2*, ale za ten vtipný konec ještě jednu hvězdici přidám.55%

The Hard Way (2019)

Další sterilní céčko se skomírajícími (kdysi) hvězdami. Rutinér Waxman ani tentokrát nepřekročil svůj stín.15%

Atone (2019)

Po komentu od Vegetola jsem na to musel mrknout. On byl poněkud stručný, tak já se trochu rozepíšu. Nakonec ne tak špatný, jak bych se obával, ale ani ne dostatečně zábavný snad jenom teroristy co zastřelí ochranku a pak se při tom pokřižují jsem ještě neviděl. Nakonec tu nějaká akce i je byť není ničím zajímavá a trochu je problém, že hlavní hrdinka je nesympatická mužatka který se mi moc fandit nechtělo. Navíc po tom co první polovina filmu má relativně solidní tempo a slušně odsejpá tak ke konci se to začne nebezpečně táhnout a navíc utápět v dalším rádoby poselství, ale tenhle koncept mě baví a viděl jsem i horší filmy na toto téma.25%

Prezidentův muž 2: Ground Zero (2002) (TV film)

Slabší než první díl. Chuck už spíš jenom jako mentor a v akci se mimo konce téměř vůbec neukáže.35%

Prezidentův muž (2000) (TV film)

Určitě to není tak hrozný, jak tvrdí zdejší hodnocení. Docela pohodovej kousek kterej se do průměru v pohodě vejde. Akce je dost a Chuck si to slušně dává i po šedesátce a zopákne si na konci i souboj s protivníkem z filmu Nezvěstní v boji 2. Určitě nic co by nějak oslnilo, ale černou barvu si to určitě nezaslouží.50%

Zemřít mladí (2019)

Van Damme jde novou cestou jak už ukázal Lucas a není to úplně zlé. On ten Žán stejně nikdy moc mluvit neuměl, takže to ani nevadí, že je vlastně prakticky němý. Určitě opět lepší průměr.60%

Ticho před bouří (2019)

Smrtelně nudné ticho před bouří která nenastane. A ta rádoby překvapivá pointa to zabila úplně.10%

Criminal Affairs (1998) odpad!

Amatérská hovadina, ale občas aspoň nechtěně vtipná. Dokoukat se to dalo, ale odpadu to neunikne.5%

Commando Ninja (2018)

Určitě zdařilá pocta všem starým dobrým filmovým flákům. Ani nemá cenu vzpomínat na to kolik filmů je tu citováno. No někdy se to povede hůř někdy líp. Byly tu scény u kterých jsem uchcával smíchy, ale i pár nevýrazných a všechno se trochu topí v přepálené stopáži která je holt vražedně dlouhá na to, že tu chybí cokoliv jako souvislý příběh. Takže ohledně těchto nejrůznějších fanouškovských poct u mě zatím naplno bodovalo Kung Fury, ale i tady jsem se bavil a klasický jednohlasý dabing tomu zážitku určitě přidal.75%

Americký bojovník (1992)

Na druhý shlédnutí amatérská tupost kterou nezachrání ani Gary. Navíc tady s šíleným účesem.20%