Pád domu Usherů (1928)

Moje další zkušenost s němým filmem. Tenhle kousek bych asi hororem nenazval, ale je fakt, že atmosféru to má s patřičným hudebním doprovodem opravdu slušnou. Jiné verze jsem zatím neviděl. Touhle jsem začal a určitě dám minimálně ještě tu z roku 1960. Takže já se nebál, ale v kontextu doby to lidé asi vnímali jinak.60%

Death Kiss (2018)

Jestli to byla pocta Death Wish, tak se to hrubě nepovedlo. Jako parodie možná, ale to tak maximálně.15%

Stopa do minulosti (2018)

Od Slye jsem ještě zvědavý na Ramba. Tady se jenom mihne a možná i za to nedám nakonec odpad, protože je to jinak totálně nekompetentní a navíc i nezábavný film. No a kazit si na stará kolena pověst účastí v podobných pochybných projektech snad Stallone nemá zapotřebí. Aspoň jsem v to tedy doufal...10%

Sestra (2018)

Opět další rádoby hororová totální ultranuda. Nevím opravdu na co si tvůrci v dnešní době chtějí na tomto žánru hrát, ale evidentně to nevědí ani oni sami a výsledkem je, že se pak točí takovéhle zmateniny...20%

Lukas (2018)

Ale jo docela dobrý. Lepší než poslední Žánovi zmateniny. Možná, že v něm ještě něco je.65%

Útok z hlubin (2018)

Trailery mě nenadchly, ale kvůli Butlerovi jsem na to vyrazil. Ten si sice podle očekávání ani nepráskne, ale aspoň svým charizma film jako tradičně táhne. Jinak průměrný béčko v devadesátkovým stylu který se v kinech ocitlo asi omylem. I když obsazení je slušné, ale nikdo nemá šanci vyniknout. Souhlasím, že Oldman je úplně zbytečný. Naopak přesně obsazení jsou záporáci z nichž jeden je ten Rusák co se rubal se Sádelníkem i Indiana Jonesem, ale bohužel mají malý prostor. Jinak by neuškodilo míň keců a víc akce, ale když už tu nějaká je kouká se na ní dobře. Jenom zarazí ty opravdu mimořádně špatné triky, jak od studia Asylum. Ty digitální ponorky jsou k popukání. Takže suma sumárum před 20 lety by to byl hit dneska to rychle zapadne prachem.55%

Creed II (2018)

Pokud nemáte rádi filmy ve kterých už po pěti minutách tušíte jak to celé dopadne, tak se tomu radši vyhněte. Nepřiznaný, ale zase je pravda, že maximálně tak z půlky dobrý remake Rockyho 4 je totiž tento počin. Bohužel opravdu bez čehokoliv překvapivého nebo nějakého wow momentu který to vytáhne z průměru. Nejlepší scéna je pochopitelně ta kdy namachrovaná negerská držka dostane od Draga Juniora co proto. Samotná odveta v Rusku už je pak naprosto předvídatelná. Nicméně Dolph v roli Draga Seniora naprosto přesnej za něj ta 3*50%

Equalizer 2 (2018)

U prvního dílu jsem se rozepsal. Tady stejnou chybu neudělám, není čas ztrácet čas. Hodnocení postačí.15%

První očista (2018) odpad!

Co to jako mělo bejt? Parodie!? Půlhodiny tam jenom negři melou o sračkách, pak se začnou jakože vyvražďovat, aby se nakonec spojili proti zlým bílým, kteří přišli vyvraždit je! Ne tohle fakt nemohl nikdo myslet vážně a De Monacovi muselo z úspěchů předchozích tří dílů solidně hrábnout, když napsal tenhle jebnutej scénář. Vyvražďovací scény taky bez nápadu a o howně. Nedokoukáno. Chvíli před koncem jsem to vypnul.0%