Winchester: Sídlo démonů (2018)

Film má určitě nějaké mouchy, ovšem já se bála prakticky celý film a to je to, co od hororu očekávám.

Warcraft: První střet (2016)

Viděno ve 3D a musím říct, že zážitek to byl vizuálně naprosto fantastický. Co jinak filmu vytknout? Určitě příběh. Byla znát snaha o rychlé uvedení do děje. Chybělo docela dost informací, což je škoda. Na druhou stranu je to určitě jedno z lepších fantasy za posledních 5 let.

Šílenství (1994)

Brrr, tak tohle mi pěkně nahnalo husí kůži. Mně, jakožto vášnivé čtenářce se tento horor dostal opravdu pod kůži, nedovedu si vysvětlit co mě děsí víc, jestli představa, že by nějaká kniha mohla mít na člověka takovou moc a nebo fakt, že jsem se ztrácela mezi realitou a "sny". Děsí mě fakt, že se nemohu zbavit dojmu jakého si "déjà vu"...

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Nějak nevím kde začít, takže začnu od začátku. Do kina jsem se moc těšila, jako fanynka sci-fi i hvězdných válek. A dostavilo se nebetyčné zklamání, buď jsem od filmu očekávala příliš, nebo to byl opravdu spíše chabý pokus o navázání na úspěšnou sérii předešlých dílů. Jediné co film drží nad vodou je samotný fakt, že se jedná o pokračování a tedy i postavy a někteří herci, píši někteří, protože Fin mi tam absolutně nepasoval, myslím tím jeho charakter. Nový záporák nesahá vaderovi ani po kotníky a děj je celkově nějak moc předvídatelný. Výsledkem bylo mé váhání při hodnocení filmu, kdy jsem váhala mezi dvěma a třemi hvězdami, nakonec jsou tedy hvězdy ode mě tři a to jen z toho důvodu, že jsem prostě fanynka.

V hlavě (2015)

Velmi příjemný animovaný film, velmi povedeně zpracovaná animace. Dále velmi promyšlený mechanismus fungování lidské mysli... třeba skladiště dlouhodobé paměti nebo ostrovy, které představují základní pilíře osobnosti. Asi nejvíce mě pobavila pasáž, která byla u titulků, kdy bylo povedeně znázorněno co se lidem děje v hlavě ( dobře i psům :D ).

Ansacu kjóšicu (2015) (seriál)

Velmi originální anime, hudba ale moc povedená není - celý opening je poněkud pochybný a dle mého názoru se k anime nehodí. Učitel Koro je také zvláštní bytost, na jeho studentech mu záleží víc než na jeho životě. A to doslova... Kdo má rád vtipné a originální anime, tak se nudit rozhodně nebude. Za mě 4*

Jupiter vychází (2015)

No dobře, kvůli mojí slabší chvilce tomu dávám 4*. Vidět to, ale normálně, tak je to takový průměr. Dvě hodiny jsou na podobný scénář fakt hodně. A i samotná zápletka je celkem předvídatelná. Nápad to není špatný, ale mohl by být víc rozveden. Občas mi to přišlo jako komedie. No, ale Tatumovi to seklo. :D

Strážci Galaxie (2014)

Vtipné, 122 minut překvapivě rychle uteče a vy si říkáte jaká je to škoda, že už běží titulky. Postavy jsou více než sympatické, nejlepší postavou je podle mě Groot. Dávám ale o hvězdu méně za tu scénu kdy Peter tančí aby odlákal pozornost... pro mě absolutně nepochopitelné.

Vampire Academy (2014)

Četla jsem všechny knihy, musím se přiznat, teď se za to stydím, je to už sice nějakej pátek asi 5 let ale to mě asi neomlouvá. :D No film stojí za starou bačkoru. Absolutní ztráta času, líbí se to jen puberťačkám. Ale zas znám horší upírské filmy .. vede to stmívání. :D Nejhorší je že vím jak to skončí....