Na hraně zítřka (2014)

Prostě mě to nebavilo, vyloženě jsem se nudila, přišlo mi to jako Zdrojový kód a Skyline v jednom. Nevím proč ani Cruise mi tam neseděl. Prostě vyloženě filmové zklamání.

Enderova hra (2013)

Knihu jsem nečetla, proto asi hodnotím jinak, než ti kdo znají knižní předlohu, ale po skončení filmu jsem si prostě přála jediné, zapomenout na ten film... ale jen proto abych ho mohla vidět znovu! Neskutečný, nejlepší sci-fi posledních let!

Láska ve hvězdách (2014) (seriál)

Dobře..no dejme tomu že prvních pár dílů pro mě bylo velmi osvěžujících, tak i přesto se z tohoto seriálu stává telenovela, kde prim hraje milostný trojúhelník. Připomíná mi to kopii upířích deníků, upravenou pro mimozemšťany.

Bleach (2004) (seriál)

Shrnu to jednoduše. Děj seriálu o proti manze dosti pokulhává. Kazí to jednoduše spousta fillerů a pomalejší děj. A teď také malý spoiler : Kurosaki Ichigo prostě a jednoduše pořád ztrácí a znovu nachází svoji sílu, a je silnější a silnější, zajímalo by mě, kam až to povede.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Tak na začátek by bylo dobré uvést, že jsem na Hobitovi byla v kině, ale bohužel jsem čekala víc. První díl je pro mě rozhodně lepší. Pokračování není vyloženě špatné, ale je tu problém konstantní akce. Takže už v půlce filmu nevnímáte, že se děje něco podstatného. Tolkiena zbožňuji, ale toto filmové pokračování mě tolik neuchvátilo.

Percy Jackson: Moře nestvůr (2013)

Co to má být? Podle knížky bych čekala trochu něco lepšího, scénář je totální katastrofa a herecké výkony?...Škoda mluvit.

Loď duchů (2002)

Běčkovej horor, možná, ale mě se to prostě líbilo...ten konec.. dost dobrý ...

Beyblade (2001) (seriál)

Nemůžu s pomoct, na tomto jsem vyrůstala, a zbožňovala jsem Kaie :D...vždycky jsem měla ráda takové postavy které měly sklony k "temné straně" :D

V zajetí démonů (2013)

Film zas sám o sobě tak strašidelný není, je to kvalitní horor, ale ne že se u toho zrovna po*erete strachy. Abych to shrnula, nejděsivejší na tom filmu je fakt, že je natočen podle skutečné události, to vám pak večer dvakrát příjemné není :D

Po zániku Země (2013)

Sci-fi filmy mám velmi ráda, ale toto byla nesnesitelná nuda a tak nějak se vás ten film na konci donutí zeptat, o čem že to vlastně bylo...? No děj se strašně vleče a je velmi předvídatelný... tak celkem nechápu co v takovém laciném filmu dělá Will Smith.... Asi se nudil a potřeboval si užít nějaký čas se svým synkem. Čekala jsem od filmu pěkné sci-fi a to jsem nedostala, za mě 2*.