Sunshine (2007)

Jedna hvězdička za Chrise Curtise, který jediný tu práci prožíval. Ostatní ze sebe nechali vyprchat veškeré charisma někam za plátno. O mnoha logických jámách nemluvě. A to mám rád sci-fi. Zlatej Riddick. Zlatej Tykho Moon. A už mě nenuďte se na to dívat znovu. Přečtěte si Monologův monolog... lepší než film :)

Footloose (1984)

Ke konci úplně vyschla míza, jinak bych snad dal pět. Ale ta vzpoura proti bigotnosti, víře, kontrole atd. úplně vyčpí. Kevin Bacon ve své jediné pozitivní roli v životě, heheh.

Strážci Galaxie (2014)

Hlavnímu antihrdinovi Pjótrovi Killmyself7timesovi uděluji -2 hvězdy, protože to je totální šašek. A nezdá se mi, že je to jen postavou, co hraje. Ale jinak se v tom nebudu velmi plácat, komedie to není špatná.

Koncert na konci léta (1979)

Velmi mě to zajímalo a velmi mě to nevtáhlo. Měl jsem takový pocit, že kromě Pavelky a Němce to nikoho ani nebavilo. Pak ani mě moc... Ještě si to někdy zopakuji.

Znovu 17 (2009)

Neskutečně vtipné s humorem, který mě bavil a v případě Lennona mi až tryskaly slzy.

Drátařík a hruška moudrosti (2003) (TV film)

Taková veselá papohádka, není přeplácaná ani trapná, ani napínavá... :-) Petr Nárožný je výrazný komediant, bez ohledu na velikost role. Příjemný průměr soudím já.

O bílé paní (2008) (TV film)

Mám neodbytný pocit, že by pohádce prospěla mnohem více dramatičnost postav před jejich hranou tupostí a trapnou vtipností. Neznamená to, že si myslím, že pohádka má být suchá nebo ponurá, ba právě naopak, veselá, vtipná, trošku napínavá, ale hlavně ne hloupá. No a to se mi zdá, se zrovna nepovedlo, ne však scénářem, ale ztvárněním "loupežníků" ehm.