VEVO Go Shows (2009) (pořad)

Je to vlastně dost zajímavý nápad, nastrčit umělce mezi lidi, někam kde to ti lidé nečekají. Tím se vlastně dávají všanc skupině lidí, která nemusí být jejich fanoušky. Teoreticky... vzhledem k pokrytí každého místa deseti kamerami se stěží může mluvit o strašném překvapení, a o tom, že o účinkování (jejich oblíbeného interpreta) nevěděli. Nicméně jednomu klipu bych udělil 5 hvězd samotnému. This is John Legend... All of me

Tváří v tvář (1997) odpad!

Prostě mě úráží, když jeden borec vyskočí do vývrtky a při jednom zmáčknutí spouště rozstřílí celý kostel a ještě nikoho netrefí. Zásahovka vhodí dýmovnici a ihned potom zahajuje desetiminutovou ostrou palbu... zajímalo mě to, ale skoro jsem si vydloubnul oči, abych to nemusel dokoukat. Nad práh bolesti, ehm blbosti. Odpad, nazdar

Revival (2013)

Musím to vidět ještě jednou. Strašně mě votravoval Genzer, hlavně na začátku, příběh jednoduchej a skvělej, Krobot úplně výbornej. Líbil se mi i Dyk a prsatá, Bolek, Geišberg. Dobře jim to ladilo.

Kvartet (2012)

Za ten mladickej elán musím dát veteránům plný počet. Billy a Pauline jsou úžasní.

Poslední kvartet (2012)

Některé momenty působí na film jako celek jak zkřížené dveře od skříně na moje nervy, přesto jsem v jádru potěšen. Dramatické situace v podání všech pěti zúčastněných jsou dobře zahrané, potěší spousta drobností jako např. pan učitel Walken, sebevědomí a sebeuvědomění mladé děvenky, soustředění Marka Ivanira aj. ... milostivé čtyři.

Blízko od sebe (2013)

Brutální. Fúria Roberts a Crazy Meryl v čele skupiny marně bojující s všecostojívcestěničící katarzí. Opravdu dobré divadlo a silný zážitek.

Zvonící meče (2000) (TV film)

Hra o trůny v pohádkové verzi, ale v kostce, a to je mi ta chyba. Kromě pánů Preisse a Somra nevykazují postavy nic osobnosti. Přijde mi to málo. Ještě se mrknu, co na to říkají fazole, ale nevím nevím

Epoque Quartet 15 let (2014) (koncert)

Je to taková lahůdka, ochutnávka. Čtvrtníčkův výstup je neskutečně vtipný a nevulgární, úplná Werichova sranda, a za to jsem taky rád.

Svět podle Prota (2001)

Člověka který přemýšlí o životě přenáší film až na práh rozjímání o životě velmi ladnou, nenásilnou formou. Zejména v první půli je množství odkazů filozofie nenásilí - soustředění, pozornosti, naslouchání, sdílení - že se pocit ze sledování blíží meditaci. Opravdu výjimečný snímek.