Lucy (2014)

Posledních 20 minut, podobně jako u všech ostatních Bessonových filmů, nestojí ani za starou bačkoru a je udělaný jen na efekt bez špetky souvislostí, šílená jízda. To by jednoho opravňovalo udělit dvojku nebo třeba odpad, ale první půlka se mi tak líbila, že to Bessonovi tentokrát nedám sežrat... Vizuálně i pocitově super půlfilm.

Ona (2013)

Bavil jsem se, hned jak jsem to vypnul.

Rychlejší než smrt (1995)

Gene je démon a dynamit je svinstvo. Stín s dírou po kulce je jasným důkazem toho, že film je 2D a postavy v něm jsou plochý :)

Perfektní záskok (1997)

Tu jednu chvíli, kdy člověk musí říct, co ho škrtí, ať to stojí, co to stojí, okamžik pravdy, tu oceňuju třeba čtyřma... Limonáda šťastně končí, což je teda naprosto nevěrohodný, a vtipy jsou vtipný. U mě dobrý!Jennifer nemám rád, ale tady se mi líbila.

Železný Schwarzenegger (1977)

Z komentářů na straně patnást jsem se dočetl, že dokument ničím "neohromý" ani "nenabýdl" nic zajímavýho. To mnije udivilo až ohromylo, až jsem se z toho posadil na prdel, protože mi nikdo nenabýdl židli. Překvapila mě atmosféra doby, kdy ještě svalovci nebyli naolejovaný jak pornoherci, žrali, co v lekárně našli a nepředstírali opak a amatérští kulturisti jezdili do JAR, kde nesoutěžili o peníze, jako v tý době na olympiádě... Bejvávalo... Mám rád Arnolda, je to parádní pěstěnej valach.

Hadí král (2006) (TV film)

Rozhodně ne "temný akční fantasy horror". Dobrodružná hraná cartoon pohádka pro děti do 10 let. Postavy zasluhují srovnání s princem Krasoněm ze Shreka: zleva doprava prázdné obaly. Námět by se mi líbil, ne však už ve zpracování pro malý děti. Pár vtipů a zajímavý námět si zaslouží jen *

60 sekund (2000)

Je nanejvýš nepravděpodobný, že by auta úspěšně kradla skupina nikdy nechycených, odnaučených, chudých a charakterních zlodějíčků z naprosto nezištných důvodů. Mám rád pohádky(*)60 vteřin Christofera Ecclestóna a jeho širokohubý angličtiny(*)Nejlepší filmová honička(*)

Místo činu - Černý víkend (1986) (epizoda)

Skutečně zajímavá detektivka, kdy všichni účastníci jsou známí již po pár minutách, ale pravda se ukrývá někde hluboko v minulosti a ne a ne se k ní dokutat. Motivy jsou nejasné a Schimi má nervy. Já měl takový nervy, protože při všech výsleších v kancelářích v podstatě bez přestání v pozadí vyzváněly telefony debilním monotónním zvukem, až jsem myslel, že se nejdřív udám, že slyším hlasy a že už se to nedá vydržet a pak hned někoho zabiju. Nechápu, proč musí v televizní detektivce v kancelářích imrwére drnčet telefony, ikdyž to asi většina sledujících neslyší, proč?

Nezkrocená Amerika (2012) (seriál)

Uvítal bych hlubší sondu do epizod životů jednotlivých druhů živočichů, zejména některých. V epizodé o lesích mě uchvátil hon káněte na veverku, lišky na myšku a ostražitý chápan v džungli. Záběry jsou nádherné.