Ronja, dcera loupežníka (1984)

A hlavně si dávej pozor, ať nespadneš do pekelného chřtánu! A co když tam přece jen spadnu? Tak to už nemůžeš dělat vůbec nic. Tak dobře. Rozomilej překlad :o) A p-p-p-pročpak vlastně, hihihi?

Drive Angry (2011)

Jak tady všichni píšou, je to sračka, ale oči z toho přes tuny nactiutrhačskejch keců nikdo ni na vteřinku nespustil. Pokrytci :) Mě naopak komixová půlka baví včetně kreslenýho hraní, co ale vysloveně nesnáším je motiv sekty a nehynocí davy jejích hynoucích stoupenců. God bless America, hallelluyah!

V elektrizující mlze (2009)

Bravo Louisiano! Je škoda, že Tomík má půlku filmu jasnej výraz znudění nad tím, co to zase točí. Bývalo by to bylo velmi velmi dobrý. Táhle tu máme jen cosi sdostatečně zajímavého. Škoda Tommy, bejvals dobrej.

Hříšný tanec 2 (2004)

První půlka, řekněme šedesáti z pětaosmdesáti minut velkoryse půlka, postrádá chemii a strašně to dře. Tanec to rozproudí už moc na krátkou chvíli. A teď pár subjektivních názorů: Giant mouth Romola je doost sympatická, Sela Ward je úchvatná, velká škoda, že dostává tak málo prostoru na plátnech, Diego Luna mě irituje, takže je to sráč, Fidel taky-to druhý taky.

Mezi námi zvířaty (2003) (seriál)

Hluboce filozofující zvyržátka jsou k sežrání. Například když pakobylka prohlásí, že psi jsou fakt hloupí, pes řekne, že kočkám někdy smrdí z huby a želvák má spánek v top3, top2, maybe the top, tak to už nemůžu vůbec... jasnejch pět.

Nepodepsaný knoflík (2003) (TV film)

Olda Vlach je geniální jako policajt. Hraběta, Koubek, Bedrna i Skopeček ve svých štěcích potěší, ne li vysloveně pobaví. Jako sonda vztahů lidí z malé vesnice moc dobré. Ale čtyři tentokrát nedám.

Muž proti muži (2006)

Téměř do konce uhrančivé s neuvěřitelným živočichem Brosnanem. Závěr je nepasující (buďto bezradný, nebo chytrácky nafoukaný) a nemá patřičné grády a malinko celé divadlo shazuje.

Muži, co zírají na kozy (2009)

Jsem rád, že jsem to viděl. To nemohu říct. Rozháním mraky, pomáhá mi to v soustředění :)