Jonah Hex (2010)

Comics bude asi fajn. Myšlenka spojení se záhrobím, resp. mluvení s mrtvými napřímo mě bavila. Nosný motiv pomsty je ok, přesto je děj čím dál více smysluprázdný, až jsem to vypnul. Postavy se nikam nevyvíjí a ikdyž Malkovič s Brolinem jsou fajn, nevyváží pohled na svět skrz hlavu schizofrenika s opravdu nesmyslnými zbraněmi ve vedlejší roli. Rád bych ten příběh ještě někdy viděl, udělaný ale jinak.

Vlastníci (2019)

Skrutátor (tři), skrutátor (tři), šest černochů (s cibulkou), nejsou tady ještě ňáký buchty? A když budou další bytové jednotky, bude potřeba výtah? Tak to jsem proti. Tvl, ani jsem nedutal hustý.

Úžasný Grand Canyon (2008) (TV film)

Vůči takovému provedení dokumentů mám dost námitek. Neposedná kamera, střih ala kaleidoskop, zatmívání obrazu mezi změnou scény. Takže dobrá je hudba a komentář, tedy aspoň tón komentáře. Takže, když se na to člověk nekouká, je to velmi příjemné. Jinak je to šílenost pro milovníky kolotočů a houbiček. Obrazy se míhají před očima, bo neni čas, p... Chtěl jsem se pokochat. Takový materiál k dispozici a takový hnus. Děkuji.

Vlčí instinkt - Jako pták bez křídel (2014) (epizoda)

V tom středisku - Valmenieru - jsem teď byl lýžovat. Ještě hezčí je snad v létě než v zimě, ta jezera rozhodně z lyží nezahlédnete. Dabing je divnej :)

O rodičích a dětech (2007)

Tenhle film jsem měl rád hned od prvního podívání. Ale dneska mě oslnil Lábus a lízák a cucák, to je moc.

Pohádkář (2014)

Zajímavé. Kdybych se podíval na hodnocení, nikdy bych film asi neviděl. Dlouho už mě novější český film tak nezaujal. To hodnocení českých filmů obecně je tady velmi zvláštní. Aspoň vím do budoucna, nebrat zřetel na davové pohrdání.