Noc na Karlštejně (2013) (koncert)

Hudba z Popelky bez zpěvu byla ta dobrá část koncertu. Pak přišel falešně zpívající Budař a završila to zprzněná Lásko má já stůňu od Černochové. Kdyby soudruzi vystačili se Stivínovou, Ruppertem a Dykem, asi by se to dalo. Takhle je druhá půlka souborem estrádních vystoupení z Možná přijde i kouzelník, které jsem vždy upřímně nesnášel a nic se nezměnilo.

Iron Man 3 (2013)

Velmi dlouho nudný a místy strašně dementní.

Dívka z románu (2015)

Měl jsem problém tohle dokoukat. Nesnáším pedofily. Loverboy mi byl nesympatický a neskutečně mě iritovalo jméno Milan, to bylo nechutný :) Ale Emily můžu.

Den Šakala (1973)

I když téma je neskutečně zajímavé, připomíná mi celý film spíš dokument bez komentáře. Necítím žádný náboj, žádné napětí a navíc Šakal nemá žádné charisma, žádné emoce a práce ho nudí. Na rozdíl od mnohých považuju remake s Brůsem za divácky mnohem lepší a zapamatovatelnější podívanou. Kdyby se tak z těch dvou filmů dal udělat jeden nadprůměrný...

Casino (1995)

Pro mě tedy obří nuda k nevydržení.

Crazy Joe (2013)

Dobrý film se Stathamem, hlavně atmosférou, velmi nečekané.

Katie Fforde - Ztracené srdce (2017) (epizoda)

Úvaha autisty nad rakví: Ve státech se ročně pohřbí 10 živých lidí. Někdo by tu měl zůstat přes noc, kdyby klepal. :) Je to velmi úsměvný a příjemný kousek s (pro mně odporným německým) limonádovým koncem. Ale celkový dojem je i přesto velmi dobrý a uteklo to ani nevím. Táta už kouká jenom na limonády. Občas si přisednu. Většinou se to nedá vydržet, ale sem tam němci moc pěkně překvapí.

Rivalové (2013)

tok fajne, ale až od půlky, od teho opekani

Michel Petrucciani! (2011) (TV film)

Nemám rád jam-jazz. Dozvěděl jsem se něco o výjimečném talentu strhujícím vyprávěním. Super

Ledová archa (2013) odpad!

Pro jednou se vyhnu povrchnímu komentáři a rozeberu předkládanou látku trochu hlouběji, filozoficky. Je to sračka.