Tarzan (1999)

Pre mňa 🔝 od Disney.

Popelka (2015)

Dokonalý rozprávkový kinozážitok ! Nádherní herci, úchvatné kostýmy a tá atmosféra mi pripomenula detstvo :)

Zloba - Královna černé magie (2014)

Konečne som sa dostala do kina na tento super film, tešila som sa na neho už vyše pol roka a neľutujem ! Perfektné spracovanie, vynikajúci výkon Angeliny Jolie a usmievavá Elle Fannning, ľudská chamtivosť a túžba po moci. Nakoniec som Zlobe fandila a určite niesom sama. Rozprávková krajina s čarovnými tvormi , kde vládne láska. Je to síce odbočenie od pôvodnej predlohy Disneyho Sleeping Beauty, ale určite to nedopadlo zle. Jeden z najlepších filmov aké som videla v kine v poslednej dobe. Bola som unesená ! Dávam zaslúžených 5 hviezdičiek. A nemožem nespomenúť krásnu scénu s dcérkou Angeliny a Brada. Maličká Vivienne Jolie- Pitt je sladučká a bolo mi cťou ju vidieť v jej prvej filmovej roli. :)

Sandokan (1976) (seriál)

Sexymbol Kabir Bedi ako Sandokan Tyger z Malajzie a krásna Carole André ako prekrásna Mariana Perla z Labuanu, prekrásne more, piráti, akcia, boj medzi domácimi obyvateľmi a angličanmi, ktorí chcú obsadiť ich zem. Klasika, na ktorú sa nezabúda a radi si ju pozriem kedykoľvek. Za mňa 5 hviezd, krásny hlavní hrdinovia, dojímavá hudba a nostalgia.

Sněhurka (2012)

Dávam 3 hviezdičky za výkon Julie Roberts a úchvatné kostýmy .

Wimbledon (2004)

Som veľmi prekvapená ...vynikajúci film :)

Kleopatra (1963)

Dnes som si pripomenula po druhýkrát, že Liz Taylor bude pre mňa vždy Kleopatrou. Tento veľkofilm je klenot amerického filmu , ani v dnešnej dobe počítačovej techniky toto veľdielo nič neprekoná. Pre mňa je to najlepší historický film aký bol kedy natočený. :)

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

Najlepší seriál mojich "teenage" rokov. Milovala som hlavných protagonistov, túžila som mať priateľstvo ako oni. Pre mňa nostalgia. Rada by som si to pozrela od začiatku. :)