Hancock (2008)

Willa Smitha mám veľmi rád a postavu v komediálnom filme som len uvítal a keď ku tomu prirátam sexi Theron tak som čakal od toho viac, ale niektoré scény bol neskutočne vtipné..."na čo čumíte kokoti", "Hancock to nie sú kokoti, ale ludia":-)) proste keby superman chlastal poflakoval sa a pri zachraňovaní ľudí myslel iba na to ako stiahne ďalšiu flašu bol by Hancockom akurát ten sladučký záver bol horší ako pol kila cukru do kávy

Nezapomeň na mě (2010)

Pána Patisona moc nemusím ale Pierce Brosnan ma presvedčil k prezretiu tejto snímky. Celý film mi príde ako len riešenie problémov jednej rozvrátenej rodiny, akých sú na svete milióny. Mladík nevychádza s otcom, otec s mladšou dcérou, rodičia medzi sebou, proste mi to prišlo ako klišé, ale záver......hmm zaáver u mňa úplne zmenil pohľad na tento film, bez neho by to bolo u mňa 5,5/10 ale po tom čo sa stalo na konci 7/10 až mi skoro slza vybehla ako sa môže osud s nami zahrať.

Tři dny ke svobodě (2010)

Veľmi dobrý thriller, aj keď žena Johna Brennana mi občas liezla na nervy a za niektoré jej hlášky by som ju tam asi radšej nechal:-) ale inak to malo super príbeh, fantastický plán, Danny Elfman po hudobnej stránke sa tiež vyparádil a režia? výborne odvedená práca a ako čerešnička na torte bola postava Russella Crowa, ktorá bola v jeho podaní super. 8/10

Světová invaze (2011)

Jediné potešiteľné a zaujímavé bola postava Michell Rodriguez inak celý čas nuda, dej otrasný a do toho hrozne americky hrdinské výkony. Film môžu premietať ako naborové video v USA školách...

Neznámý (2011)

Opäť výborný thriller s Liamom Neesnom pri ktorom som bol celý čas v pozore a sledoval s napätím ako to celé vypáli, len ten koniec kde sa Dr. Harris z ničoho nič rozpamätá a knokautuje všetkých ako ninja ma trošku sklamal. Vo filme sa odohráva toľko zvratu, že som ani nepredpokladal, že by to mohlo celé tak vypáliť ako to nakoniec aj dopadlo...7,5/10

Gang v útoku (2006)

Dwayne Johnson ako citlivý učiteľ ak sa to dá tak nazvať a partia mladých gangsterov vo filme ktorý neublíži. Celkom dobré prevedenie a postava Xzibita, ktorého ako tvorcu hudby mám veľmi rád ma na úvod zaujali. Film nebol blbým klišé odkazom ani morálne akosi nepoučoval, len ukázal, že pomocou športu sa dá dostať z každej šlamastiky, ale to hovoria mnohé životopisy športovcov hlavne z Brazílie.

Exmanželka za odměnu (2010)

Romantické nuda ktorá konči happy endom nie je film hodný pre mňa, videl som, nebavilo ale ani nepokazilo náladu 3,5/10

Einstein a Eddington (2008) (TV film)

Film som si pozrel kvôli záujmu vidieť život Alberta Einsteina ako ho zobrazili tvorcovia, ale milo ma prekvapila postava Eddingtona o ktorom som skoro nič nevedel, keďže tohto pána sme ani na prednáškach nepreberali. Teoretická fyzika skĺbená s praxou v tieni prvej svetovej vojny je vďačný materiál a tvorcovia sa na tomto TV filme ukázali. Výborný príbeh a kvalitná postava Davida Tennanta z toho spravili snímku, ktorá kľudne mohla byť aj kinová. 7,5/10

Centurion (2010)

Keďže mám velmi rád tieto typy filmov tak na centuriona som sa veľmi tešil. A musím povedať, že to bola paráda....Super príbeh ma dostal hneď na začiatku a putovanie partičky kolegov naprieč divokými Britskými ostrovami som si doslova užíval. Charizmatická Kurylenko v postave stopárky mala hlavu aj pätu....Určite že sa to nedá porovnávať s Gladiátorom, ale u mňa veľmi dobrý film, ktorý ma pobavil, akčné scény boli svižné, krv strieka na všetky strany, film sa vyhýba zbytočne dlhým monológom. 6,5/10

Jak vycvičit draka (2010)

No na doporučenie som si to pozrel. keďže posledné animáky ma moc nebavili. Ale tento?? Paráda, výborné vizuálne prevedenie, super animácie, vtipné hlášky....Určite u mňa naj. animák za posledné dva roky. PS: Neviete kde predávajú drakov????Už teraz sa teším na dvojku ale latka je nastavená vysoko, veľmi vysoko.