Bláznivá, zatracená láska (2011)

HItchovskej rovine prijemne zabavne, dramaticky presah rozhodne akceptovatelny, Carell a Gosling skveli, akurat Marisa Tomei a jej postava.. Jej pribehova vsuvka mi prisli zbytocne a trapne (prostrednik pri zaverecnom preslove - ubohe). Film vsak treba vypnut po zahradnej scene. Zvysok je lepkavy balast. 1:30minut za ****, inak za ***.

I'm Still Here (2010)

Najlepší herecký výkon aký som kedy videl v najnudnejšom filme,ktorý som dopozeral dokonca. Ale v jednotlivých dieloch skladačky perfektné (late show, kvapka vody,diddy,stiller, skladačka vtipov na JP osobu a premenu). A zvyšok času sa nedeje nič,len JP robí blbosti.. Keď to Phoenixa nepochová, raz z toho bude epic kult jeho hereckého talentu. Pretože: "Epic is good. Epic is...epic."

Muž ve stínu (2010)

Videné 3krát v priebehu jedného týždňa..tak ma ten film pohltil. Skvelá Desplatova hudba (ústredný motív mám v hlave aj rok po),zladený herecký koncert, do detailov vyladená každá scéna, z ktorých tiesnivá atmosféra priam tečie a product placement roka! robia z tohto filmu moje top3 2010.

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Clear your mind must be, if you are to discover the real villains behind this plot. -- I know their name: George Lucas the Director and George Lucas the Writer.

Panic Room with Will Ferrell (2002) (TV film)

Kombinácia Willa Ferrella a Jacka Blacka nemôže zlyhať, ale šlape to len na pol plynu. Aj keď Will tlačí plyn naplno..

Max Payne (2008)

Ani neviem prečo až dve*.Strašne moc som chcel, aby tento film za niečo stál. Max Payne je pojem, je kult, je to nadhra. Tento film s tým má spoločné len meno. A trochu podobný osud. Ale žiadna krv, jeden bullet-time, žiadne dve berrety,žiadna snehová víchrica, žiadne gule. Ale v náznakoch to vyzeralo dobre. Žral som nápad s vykreslením stavu z drogovaných a ešte..ee..no,možno tú atmosféru, ktorú som tak veľmi chcel hladať. Ale zvyšok.. He! Nelogický scenár, barle jak svet a aký význam mala smrť Kurylenko a postava Nolasca?! Stračne moc som chcel, aby ten film za niečo stál.. Len škoda, že to nechceli aj tvorcovia.. Však, pán Moore!

Ooops! (2008) (seriál)

Škoda, že nedostal šancu skultovnieť.. Ej dudy dudy

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Parádna väčšina I. série. Lenže neskutočný počet scenáristických barličiek, mostov a gigantických twistov, len aby brutálne šokovali diváka každý jeden diel, zráža celkový dojem. Proste prepracovaný plán úteku je to, prečo som to začal pozerať a čo ma natom tak bralo. Všetko ostatné je štandard a vpodstate samo o sebe nemá čím nových divákov zaujať, človek to kuká len aby vedel ako to skončí (len či tovôbec skončí_hehe). A irituje ma hlavne to politické spiknutie. To škrípe až hrôza. Verdikt: prvá séria 5* druhá 3,5* tretia 4*

Rozchod! (2006)

Romantické? Veľmi nie. Zábavné? Len občas. Ale predsa dobré. Dobré, pretože ono to semtam naozaj tak chodí medzi mužom a ženou. Plus mám rád Vinca Vaughna,ten chlapík tu je dokonale prirodzený. Film pre každého koho baví téma partnerský život (respektíve,čo je potom) tentokrát na odľahčenú nôtu. POZNÁMKA: Ako už niekto tu poznamenal-chcelo to Allenovský prístup.