Auta (2006)

Zábavný film s dílny studia pixar. Auta! Tento animovaný film patří k těm lepším ... k hodnocení jaké jsem dal jsem se přiklonil pouze kvůli porovnání s jinými filmy

Forrest Gump (1994)

Velmi dobrý filmový počin. Dobře známý a plný hlášek :). Nezapomeňme dobrý a chytlavý příběh se skvělými hereckými výkony. Vlastně vše, na co by jste si mohli vzpomenout je v tomto filmu dobré. Mě však zkrátka neoslovil.

Hanebný pancharti (2009)

Film je dobrý ... Dokonce hodně dobrý. Tarantino se v mnoha scénách nezapře, děj má spád a hlášky jsou vtipné, akce dobrá. Ale konec ... Ten konec sebral hned obě hvězdičky ... nevím, jestli už byly s filmem ve skluzu a museli to co nejrychleji dokončit, ale ten konec stojí za prd! Ne jenom že se totálně (ačkoli nejde o film držící se reality) tluče s realitou, když tam umírají hlavní představitelé 2. sv. války (nerad bych spoiloval), ale ještě navíc postrádá jakoukoli logiku. To je hodně špatný u filmu, který vás celý nadchne a těšíte se na super finále (dalo by se to přirovnat ke konci Mass Effect 3 (PC hra)). Jinak, celkem mě mrzí, že všichni moji favoriti umřeli v jediný scéně v nějaký hospodě, ale to už se u Tarantina stává :D.

Balls Out: Garyho výzva (2009)

Čekal jsem naprosto nechutnou hovadinu ... Musím říci, že jsem byl příjemně překvapen. Film nevypadá jako by ho točila banda puberťáků jako např Velkej Biják, To je Sparta, atp. Nechutných scén není tolik a rodiče nemusí už spát, aby jste se na to mohli koukat :).

Nejkrásnější hádanka (2008)

Pohádka vtipná zajímá, ale klišé, opět. Nehledě na to, že zde si tvůrce pomáhá ze situací, které jsou složité na vyřešení ptáky. Jsi ve vězení a nevíš jak dál? Jinde bys musel spoléhat na kamarády, což ale znamená několik minut složité zápletky ... Raději pošleme holuba. Je těsně před svatbou milované hlavního hrdiny ... Sakra, co budeme dělat, jak jí v tom zabránit ... No můžeme buď vymyslet něco ... ale kašlem na to, ptáci to vyřešej ... Nulová logika (i na pohádku bohužel) ... Raději bych snesl čerta s vodníkem co se tam teleportují z mezigalaktické stanice aby zabránili svatbě, neboť jinak by se v roce 2087 nemohl narodit Connor, který zachrání svět před lítajícími kovovými opicemi...

Žár mládí (2002) (TV film)

Film je opravdu průměrný. Napínavý, to ano. A i když víte, že se pravděpodobně jedná o pěknou hloupost, chcete vidět konec. Ten je však velmi, velmi ... jak to říci ... no prostě nestojí za nic. Nicméně, tento kousek nám alespoň připomíná hodnotu velkofilmů :). Jinak ... velmi zarážející je v tomto filmu informovanost starých ... Jako by měli vlastní špionážní síť, když vraždí každého, s kým hlavní postava přijde do styku.

Trosečník (2006) (pořad)

Pěkný pokus, který nebyl úplně zvládnutý a k tomu ještě přííííšerná volba hráčů ... Na Američany v tomhle vážně nemáme. Ale chybama se člověk učí ... škoda jen jedné série

Za kačku svlíkačku (2009) (pořad) odpad!

Nic moc, holky povětšinou ošklivé a nehorázná nuda, kdy nikdo nevolá, ikdyž už tam ta ženská diktuje správnou odpověď :D. Škoda se dívat

Dokonalý Spiderman (2012) (seriál)

Vtipné, to ano, ale příliš dětinské. Nemyslím dětinské ve smyslu pro děti kolem 10ti, ale asi kolem 6ti. Komunikace Spider-boye (fakt se tu nedá označit za muže) s divákem ... No... Hodně špatně podaný. Seriály se dají dělat i tak, aby byly zajímavé jak pro děti, tak pro starší (pro ty vtipem, pro děti akcí), tady se to však nevydařilo a starší divák pravděpodobně toto sledovat nevydrží.