500 dní se Summer (2009)

Nějakým způsobem jsem chvílemi uvažoval, jestli vůbec film dokoukám.... Nakonec jsem dokoukal, ale musel jsem se přemáhat, asi mě zmátlo vysoké hodnocení.

Total Recall (2012)

Filmu nejvíc vadí jeho název a tím pádem porovnávání s originálem. A čekal jsem trochu víc od Jessici Biel. Jinak je to zajímavej film s úchvatnými vizuálními efekty.

Hněv Titánů (2012)

Škoda... průměrný film, který měl na to stát na výsluní, bohužel to dopadlo jak to dopadlo... proč ti režiséři odbývají zrovna mythologii a celkově tyhle starý doby, který mám tak rád...

Temný rytíř povstal (2012)

Když se dostaví i husí kůže, tak je to znamení, že film má něco do sobe. Opět jsem se vyžíval v Nolanovo akčních scénách. V některých fázích bych řekl, že dokázal překonat Temného rytíře a v některých zase ne. Prostě je to pokračování jak má být. Hardy opět skvěle zahraná postava Banea. Ikdyž jsem měl strach z obsazení Anne Hathaway, která mi před shlédnutím filmu vůbec neseděla do její role, ukázala jak jsem se zmýlil. Dočkáme se od mistra Nolana pokračování? o tom nás asi chvíli bude napínat :-)

Vlkodlak (2010)

FIlm je takový jaký ho lze očekávat, ničím extra nepřekvapí, kromě jediné věci. Herci si odvádí to svoje. A sázka na Hopkinse je dlouholetá jistota. Nicméně jsem nepochopil masku vlkodlaka. Když jsem to viděl poprví, podruhý, pokaždý musím se smát, ale na druhou stranu je to něco tak extra, že si to dokonce zasloužilo oskara za masky, tak to poklona.

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Přesto, že film je mnohými kritizován, mě se to líbilo. Je pravda, že je to mix snad všech nových hitů, ale proč když se mi ty filmy líbily samostatně, proč by se mi nemohli líbit i dohromady v jednom filmu. Taylor Kitsch výborný jako John, film jeho obsazení dokonce vylepšuje. Jinak opice a další ,,obyvatele" marsu já můžu. Nejlepší z nich byl stejně naspeedovanej ,,žabopes" .

Sin City - město hříchu (2005)

Parádní zpracování, skvělí herci s dobře odvedenou prací. Tohle já můžu pořád dokola, tenhle film ani po několika shlédnutí neomrzí a takhle to má být.

Zjizvená tvář (1983)

Z tohoto filmu jsem byl mnohem více příjemně překvapený než z posledních 2 Kmotrů. Al Pacino se mi neskutečně líbil a nejvíce pak vygradovala poslední přestřelka. Prostě slast dívat se na takový film.

Avengers (2012)

Hláškujcí Iron Man, nasteroidovanej Thor, překrásná Black Widow, Hawkeye alias ,,Legolas" , Captain America platící Nicku Furymu a nakonec doslova Neuvěřitelný Hulk, kterého jsem si ke konci filmu neskutečně užíval. K tomu přidáme naprosto geniální a ceně odpovídající efekty a máme Avengers. Třešnička na dortu bylo povedené 3D, které dodávalo atmosféře tu pravou šťávu a dolaďovalo to krásný efekty.