BloodRayne (2005)

Od toho to filmu by vás správně mělo odradit už jeho hodnocení... Nechápu co se zaplatilo za ten rozpočet.... Nečekal jsem od toho moc, ale chtěl jsem vypnout mozek a podívat se na řezačku s upírama, ale jen vyplej mozek k tomu nestačil. Vždyť tam máchají těmi meči jako, když si půjdu máchat sám s mečem, poprvé v ruce, na dvorek. No jednu hvězdu za Michelle Rodriguezovou z mojí milosti....

Podfukáři (2013)

Kdo má rád kouzla, zábavu a akci, tomu se tento film bude líbit. Nepřemýšlel jsem nad detaily, jestli to opravdu takhle může být či nikoliv, nechal jsem se vtáhnout do příběhu a užil jsem si to! Občas nemusí divák fandit jen těm ,,dobrým" . Jinak pro mě přímo fenomenální obsazení. A nakonec i tu poslední hvězdičku navíc přidám.

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál)

Dlouho mi trvalo, než jsem tento seriál překousl a zvykl si na něj. V podstatě jsem ho už jednou začal sledovat, ale po pár dílech jsem to vzdal... Po delší době jsem se k tomu odhodlal znova a někde okolo poloviny první série jsem se rozhodl seriál dokoukat, jelikož mi přišlo, že kvalita seriálu se postupně zlepšuje. Když jsem skončil s druhou sérií, tak jsem naštván a zklamán, jelikož seriál údajně nemá pokračovat.... Sžil jsem se s postavami, fandil jim a neskutečně si oblíbil Eliho, jeho postava se skvěle vyvíjela po celý seriál. Otevřený konce vůbec nemám rád, zvlášť, když jsem se těšil pořád na další a další díl....

Dishonored: The Tales from Dunwall (2012)

K osvětlení příběhu hry a vtáhnutí do do něj, je to naprosto ideální ! A už jen slyšet Chloë bylo příjemné.

Pot a krev (2013)

Není možný, že je ,,Pot a krev" podle skutečnýho příběhu. To fakt není možný, prostě není, konec jsem dokoukával nevěřícně s otevřenou pusou. Herci naprostá paráda, užíval jsem si je a šlo vidět , že oni si svoje role také užívali. Nakonec film nemusí být úspěšný pouze s vysokým rozpočtem.

Muž z oceli (2013)

Kvalitně strávenej čas. Skvělý efekty, skvělí herci, dokonce i skvělý příběh, velká radost pohledět :-) akorát nevím proč Supermanovo máma byla hezčí než Lois... :-D

Atlas mraků (2012)

Film, který je těžký na koukání...(zdaleka né jen díky délce) i proto je určen jen pro některé diváky. Rychle prolínající příběhy vám dají dost zabrat, aby jste se ve filmu neztratili a nemyslím si, že by vám to bylo nějak pořádně vysvětleno. Některý příběhy mě uchvátili a byla radost je sledovat, ale v ostatních buď bylo něco navíc, nebo mě nezaujaly. Myslím, že hodnocení Atlasu mraků se může zvyšovat podle toho kolikrát tento film uvidíte a pochopíte další a další věci. I tak mám z toho filmu rozporuplný myšlenky, ale kvůli pár maličkostem v příbězích co se mi líbilo, se nakonec přikloním k vyššímu hodnocení.

Pád Bílého domu (2013)

Spousta akce, mlžení, klamání. Od začátku fandíte Butlerovi, který je pro tyhle role stvořený a akce vás nenechá celý film vydechnout, přesně tak, jak si to přeji. Příjemné překvapení. Krásná akce!

Lesní duch (2013)

Slušný horor s dobrými scénami, ale nejlepší je, když vám slečně vedle vás celý film mačká ruku z toho jak se bojí. Takže na něco je to dobrý vidět.

Hvězdná brána (1994)

Skvělý úvod, který musí vidět každej, kdo aspoň trochu ví, nebo aspoň párkrát viděl Hvězdnou bránu.