Warrior (2011)

Jednoznačné překvapení, film jsem si užíval, dokonce mi ,,zaslzely" oči dojetím. A Hardyho trapézy?? co dodat, skvělé zápasy MMA, které jsem si maximálně užíval.

Sucker Punch (2011)

Podle ohlasů mých kamarádů jsem usoudil, že plně nepochopili děj nebo alespoň co tím Snyder myslel. Sám jsem obdivoval scény z fantasy světa.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Naprosto splněné očekávání. Epické bitvy, kde vůbec nechyběla krev a Butler se mi v hlavní roli velice líbil. Dokonce jsem na konci filmu začal sparťanům fandit a doufat, že přežijou, škoda dějin :-)

Temný rytíř (2008)

Díky tomuto filmu jsem si vlastně založil tento profil. Film jsem viděl už několikrát a pořád jsem z něho stejně unešený jako poprvé. Prostě mistrovské dílo s úžasnými herci, vévodící jimi Heathem Ledgerem. Nikde nevidím ani jedinou chybičku, kterou bych mohl vytknout. Děj mě úplně vtáhnul a film jsem si užíval jedním nádechem. Hudba dokonale doplňuje atmosféru, která graduje. Batman začíná vysvětlil všechno co bylo potřeba a Temný rytíř se už mohl vrhnout naplno do akce! Jedinečné dílo. Kdyby šlo dát jedinému filmu z celé databáze 6 hvězdiček, tak je Temný rytíř jasná volba!

Funny Games USA (2007)

Film se ubíral kam jsem očekával, nicméně vrahové jsou dokonalí bez chybičky a když už jedna nastane použijou ovladač? to jsem nepřekousnul... jak mám navíc fandit Naomi, když neměla žádnou šanci a to i díky jejímu chování...

Poslední skaut (1991)

Tenhle film je jedna velká hláška se super akcí. 5 hvězd a nazdar :-)