• Krátkometrážní

Frajeři ve Vegas (2013)

Co to mělo znamenat? Jak mohl být tenhle absolutně zbytečný a nudný film v červených číslech? To jsem zase šlápl vedle s výběrem v žánru komedie. Jediné co je na tomhle filmu dobré je herecké obsazení. Bohužel. Protože tohle jsou opravdu strašně nevděčné role pro zúčástněnou hlavní čtveřici. Možná si to natáčení užili, ale já těch 104 minut trvající nudu opravdu ne. 4/10

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Walter Mitty je snílek, který občas odpadne od reality a chvilku mu trvá, než se opět vrátí. Což se vlastně stává i mně, ale naštěstí to netrvá tak dlouhou dobu. Tohle je strašně příjemný a pohodový film, který si na nic nehraje a krásně pobaví. Zkrátka to je výborná oddechovka. A také musím opravdu pochválit za skvělou kameru a parádní soundtrack. 9/10

Kick-Ass 2 (2013)

Jak byla jednička nekompromisní a vtipná, tak dvojka je stejně tak nudná, nezáživná a dokonce i místy trapná. Jediné co si z tohohle filmu pamatuji je právě ta trapná a zbytečná scéna ve školní jídelně. Mělo se zůstat jenom u jedničky a nebo měl zůstat u projektu Vaughn, aby to za něco stálo. 5/10

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Jako malý jsem tento seriál opravdu žral a za to si tato absurdní podívaná s nepřemožitelným Chucek Norrisem zaslouží tu jednu hvězdičku. 3/10

Temný případ (2014) (seriál)

Pilotní díl se mi hodně líbil. Má to takový klasický, pomalejší rozjezd, jak už tomu u HBO bývá. Ale člověk se u toho opravdu nenudí, má to výborný spád a atmosféru. Navíc hlavní dvojce v podobě McConaughey, Harrelson je opravdu skvělá a tuším, že to bude ještě mnohem lepší. Už se opravdu těším na další díly. Další dva díly mám za sebou a jsem opravdu nadšen! Hutná atmosféra je na každém rohu a ty výborné dialogy hlavně v podobě mumrajícího McConaugheye jsou skvělé. Navíc se sem tam i zasměji, což beru jako příjemné osvěžení v té temné atmosféře. A také mě potěšil ve třetím díle hostující Shea Whigham. Tak čtvrtý díl byl naprostá bomba! Zvláště pak ten šestiminutový, nepřerušovaný záběr bez střihu je opravdu kulervoucí! Jak tenhle případ jenom dopadne? Poslední díl první řady mám za sebou a musím říct, že jsem čekal trošičku víc asi. Ale za to může to obrovské očekávání, jinak se jedná opravdu o povedený kousek a plný počet si do zaslouží. 1. řada 10/10

Konkurenti (1992)

Takhle si nějak představuji film, když se řekne že je o dialozích. Perfektní konverzační drama s ještě lepšími hereckými výkony a s drobnou přísadou humoru. Žádné zbytečné natahování, krásná stominutová stopáž. Až na slabší začátek super. 8/10

Vůně ženy (1992)

"Hoo-hah!" Opravdu geniální výkon Al Pacina, za který byl po zásluze konečně odměněn. Nebýt Pacina, tak ten film bude poloviční, možná ani ne. Myslím, že by se patřilo dopsat za drama i komedie, protože já se náramně bavil. Jako jedinou výtku k tomuto filmu mám, že byl možná až příliš dlouhý, určitě by se dalo něco vyškrtnout. 9/10

Sedm životů (2008)

"What if..." Nádherný, avšak celkem předvídatelný film. Ale stejně jsem své slzy neudržel. 10/10

Sedm psychopatů (2012)

Na tomhle filmu si mi líbila jenom jedna věc a to byly herecké výkony všech zúčastněných. Jinak se jedná o celkem nudný film, který mně opravdu nezaujal ani tím vychvalovaným černým humorem, který jsem snad nepostřehl.6/10

Smrtonosná zbraň 2 (1989)

"Proč tu bombu nestrčili Trish do trouby.Všechno to zbytečný trápení tím mohlo skončit." Řekl bych, že dnes už kultovní akční a perfektně nahláškovaná podívaná s nečekanými zvraty. Dvojka mě bavila ještě více, než první díl a už ten byl perfektní. 10/10