Čo ja viem (2014) (pořad) odpad!

Čo ja viem?,s určitosťou viem že kompetentných by asi zabilo keby pohli svojimi lenivými gebuľami a vymysleli niečo sami a nie neustále preberali každú primitívnosť zo zahraničia.Načo myslieť?!,veď stačí prevziať nejakú chujovinu,pozvať Slov. celevriťi,a obsadiť do úlohy moderátora totálne neschopného ksychta.Slovenský nenáročný divák bude s tejto chujoviny celý blažený,účinkujúci zinkasujú honoráre a všetci sú v podstate happy(veď o to v podstate GO!)

Pošta pre teba (2004) (pořad) odpad!

Najväčší fanklub týchto strojených dementností pre teba tvoria prevážne senilní dôchodcovia.Brychtová si na tomto emociálnom vydieraní postavila kariéru,mne sa s toho obracia žalúdok

Úplně normální (2012) (seriál) odpad!

Patetický,Obama fans gay seriál.Sitcom(vtipný možno pre niekoho) kde sa neustále "ospevuje" homosexualita a Obama, tak ja do tejto skupiny určite nepatrím

Paranormal Activity: Prokletí (2014) odpad!

Páranenormálné domáce video dvoch hispánskych kreténov ktorých keby neodfajčil démon tak skôr či neskôr by ich niekto aj tak umlátil lopatou.Toto je stupídna zlátanina z viacerých hororov

Nejchytřejší Čech (2014) (pořad) odpad!

Naozaj inteligentný človek nepotrebuje nikomu dokazovať za každú cenu že je naozaj chytrý,zvlášť nie v TV.Tento formát "zábavy" o hodnosť najchytrejšieho je skôr pre blbečkov čo si potrebujú honiť svoje ego a "liečiť" komplexy."Tabu boys" Šmucler svojou prítomnosťou posúva verejnoprávnu ČT na úroveň sračkových súkromných TV,.Tudy k serióznosti cesta nevede!

První republika (2014) (seriál)

Prvorepublikový(hist(e)orický) rodinný seriál?,ale kdeže!,zas len tupá telenovela s detektívnou zápletkou preoblečená do dobových kostýmov

Jasmíniny slzy (2013)

Nech robím čo robím,ale Allenovým filmom neviem za boha prísť na chuť

Rozkoš (2013) odpad!

Nemastná neslaná artová zlátanina ktorú zvládnu pozerať len "fajnšmekri",hlavne tie SMS do obrazu pôsobili na mňa viac než otravne.Ani som to nedopozeral,nezvládol som to

47 róninů (2013)

Efektne spracovaná rozprávka(legenda),ktorá nekončí happy endom ale hromadným harakiri

Polibek smrti (1995)

N. Cage hrá ako o život,D. Caruso a S.L. Jackson sú len do počtu