Bez soucitu (2010)

John Travolta a jeho opätovné stretnutie s Royal cheesom.

Fighter (2010)

Všetko čo som chcel povedať vyslovil už Lima.

Hra o přežití (1994)

Potenciál tohto filmu je utopený v slaboduchom scenári. Absolútne nevyužíva obrovského exteriéru v ktorom sa dej odohráva celý priestor si zamieňa za akési bojisko. Konceptuálne to mala byť vzhľadom na wide-open priestor hra na schovávačku a nie hra na naháňačku. Z tohto pohľadu ubíjajúce.

Zábavný park (2009)

Tento film nieje trápna teen komédia. Info pre všetkých ktorý by po nej z tohto dôvodu chceli siahnuť.

Nejlepší z Brooklynu (2009)

možno Fuqua vykráda trošku sám seba, možno si trošku aj vypožičal ale funguje mu to parádne.. Je to Pán Režisér. (4 a pol hviezdy)

Cizinec (2010)

Ku pánovi Florianovi Henckel von Donnersmarckovi som prechovával úctu, najmä za scenár ku filmu Životy těch druhých (Das Leben der Anderen). Nuž tentokrát sklamanie. Herci sa po place len promenádujú. Ak niekto ako-tak hrá tak je to Angelina. Film hlboko priemerný.

Frozen (2010)

možný spoiler : Krutá rasa II: Dobrodružstvo na lanovke. Len som strašne zvedavý čo robia tie šelmy cez deň, keď sa tam normálne lyžuje. Počkajú kým nejaký osamotený lyžiar spadne a už ho vlečú do lesa. Pre tieto prípady mám vždy mobil pri sebe.