Kick-Ass (2010)

Veľmi originálny film ktorý ma vzhľadom k svojej téme zaujal nečakaným smerom. Je to vtipné a zároveň napínavé. Vo svojom žánry jeden z najlepších filmov. Zaslúžené 4 * - 80%

Velmi nebezpečné známosti (1999)

Tento film navzdy bude patrit medzi moje oblubene. Sex, vtip, intrigy, uzasny soundtrack a riadna davka sentimentu. Mal som 15 ked som to videl prvy krat a nasiel som prvu velku platonicku lasku :) 90%

Philadelphia (1993)

Ak sa ma niekto spýta na najlepšiu drámu, je to práve tento film. Tom Hanks podal svoj životný výkon a určite nenechal chladným nikoho. Kompletný balík dotvára Bruce Springsteen a jeho skladba 95%

Forrest Gump (1994)

Tento film patrím medzi moje absolútne top filmy!Len máloktoré filmy sa mu v mojich očiach priblížili. Úžasný Hanks, skvelý príbeh. Obdivný , úsmevný ,dramatický aj romantický. 98%

Kawasakiho růže (2009)

Po vzhliadnutí tohto snímku v kine som bol veľmi príjemne prekvapený. Samozrejme kladné ohlasy a kritiky sa ku mne doniesli už predtým, ale film prekonal vysoko moje očakávania. Príbeh bol silný, reálny a herecké výkony niektorých predstavitelov naozaj výborné. V skratke jeden z naj českých filmov aké som videl. 90%