Rozpolcená srdce (2002)

Bože, to zas byla slátanina. Dívám se na takové filmy jen proto, že už ve své pasivní práci nemám na co se čumět. Ubulený film, věřím, že spousta lidí se tolik nenabulí za celý svůj život, jako se nařvou všichni v tomhle filmu. P.S. Proto nenávidím ženské

Příběh rytíře (2001)

Tohle je děsná volovina, jedna hvězda za Paula Bettanyho a jedna za Alana Tudyka.

matka! (2017)

Proč? Proč někdo točí takové filmy? Čeho chce jako dosáhnout? A proč se najdou lidi, co se jim to líbí? To už jsou vsichni tak znudění a nemají roupama co robit, že hledají nějakou ohromnou poetiku a metaforická vesmírná sdělení v takových kokotinách? Člověk si najde film, se známými a dokonce dobrými herci a docela uchazejícím hodnocením a pak dvě hodiny na to čumí jak píča a furt si říká "za chvilku to musí začít dávat smysl, dodívám se na to do konce, když už jsem začal", ale nic, nic se nestane, celý film, ani na konci, furt je to kokotina. Jo, je tam myšlenka, ale jak se může někdo takovou kravinu snažit vyjádřit něčím tak příšerným? Proč? K čemu to je? K čemu to je jemu, divákům, lidstvu, vesmíru? K hovnu to je, proto!

Anonym (2011)

Nepopírám, že jsem se na film musela podívat dvakrát, abych věděla, kdo je kdo a kdo s kým a proč, ale proto přesně mám ráda třeba takovou Hru o Trůny nebo Tudorovce, takže to podle mně není vada. Líbí se mi to téma, nápad, herci, prostředí, zamotanost... Nechápu, že má Amadeus tolik procent, a tohle tak málo

Na návštěvě (2015)

Když tak přemýšlím, co je pode mně znamení dobrého hororu, není to asi to, že bych ho chtěla vidět znovu (i když se to nevylučuje, na některé se můžu dívat furt dokola), ale spíš to, že už ho nechci nikdy vidět. Snesu za ty roky sledování hororů už docela hodně, ale občas se stane, že ve mně semtam nějaký zanechá krapet traumatu (mimo jiné i třeba film Autopsy of Jane Doe), což je vlastně žádoucí. Rozjezd, i když nijak dlouhý, mi přišel natolik normální, že jsem úplně zapomněla, že je to vlastně horor a mám se bát. Takže když přišel první "ekl" moment, docela mně to vyvedlo z míry. A i pointa mně vůbec nenapadla, i když jsem měla pár teorií. Líbil se mi ten kluk (i přesto, že nemám ráda děcka), jen teda nemusel rapovat. Nevím, jestli to je mnou, nebo to i jiným lidem připadá tak trapné. A celkem mi to změnilo pohled na důchodce. Teď budu nějakou dobu každou noc přemýšlet, jestli někomu nezačne hrabat, takže díky. No, za mně dobře natočený film. Sice Vesnice je Vesnice, a Znamení je taky kult, ale už je to zase na dobré cestě.

Pohádka pohádek (2015)

Magořina, samozřejmě, to jsem věděla. I přesto tam ale bylo pár docela wtf momentů. Třeba ten neobvyklý domácí mazlík. Akorát teda postava Salmy Hayek byla fakt děsná, takové baby úplně nesnáším. Ale jsem zaujatá, jednak jsem ji neměla ráda nikdy, a jednak sama postrádám i sebemenší náznak mateřského pudu, takže to nikdy nepochopím.

Partyzán (2015)

Dala bych víc, za Vincenta Cassela, ale dávám míň, protože nemám ráda děcka a filmy s nima se mi líbí jenom pokud jsou to fakt sympatičtí hrdinové. A taky dabing stál za hovno, ale to není chyba filmu, tak si to přeberte jak chcete. Ale na mou omluvu jsem to sledovala v práci na mobilu, takže jsem si dala radši dabing. Originál bude jistě mnohem lepší

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Od začátku parádní napětí, skvělá hudba, film sice docela pro chlapy, ale i tak se mi líbil (přecejen nejsem tuctová baba, co chodí do kina na romantické filmy s Zacem Efrontem, či jak se jmenuje). Navíc dobří herci, hlavně Benicio, toho mám hodně ráda. A taky mám ráda filmy, kde se bere zákon z trochu jiného úhlu a moc se neřeší takové to, jakože každý má právo na soud, obhájce, život a podobné kraviny

Thor: Ragnarok (2017)

Tak to bylo naprosto super! Už v průběhu filmu jsem si aspoň tak osmkrát řekla, že to je ten nejlepší film, co jsem kdy viděla. Hned během úvodu jsem se dobře bavila a celý film se naplno smála a ani mi nevadilo, že se lidi kolem mně taky naplno smějou, což normálně v kině nesnáším. Oproti třeba Strážcům Galaxie jsou vtipy mnohem vtipnější, film postrádá tu trapnost, přitom je až po okraj plný akce. Mám ráda Avengers, protože málokterý marvelovský superhrdina je sám o sobě až tak skvělý, a když už nějakého mám fakt ráda, film o něm má většinou slabý děj. Jako Iron Man, Deadpool, Hulk. Hulka navíc hrajou ve filmech o něm jiní lidi, ale tady Hulk je a hraje ho Mark Ruffalo, super! Loki tady má velkou roli a je jako vždy skvělý, dokonce i Thor se mi tu fakt líbil, i když v prvním díle byl vyloženě blb. Chyběl mi tu už snad jenom Tony, i když nevím, co by tu dělal. A ten soundtrack, bomba! Hned bych si to dala znovu. Ještě, že jsem pár týdnů počkala, aspoň budu na dvd čekat kratší dobu. Už aby to bylo!

Válka o planetu opic (2017)

O něco lepší, než dvojka, ale pořád horší, než jednička. Ale bylo mi jasné, že tu nepřekonají. Dabing to trochu kazí, podle mně by opice neměly mít lidský hlas. Taky ta válka tam nějak chybí. Ale jinak jo, dobrý. Pokaždé, když teď půjdu do zoo, budu se na opice dívat s nedůvěrou, že na nás něco kujou.