Loganovi parťáci (2017)

Za mě moc fajn film, nasmála jsem se, chytře vymyšlené, mistrovsky zahrané. Především Adam Driver, kterého znám především jako Kylo Rena, mi byl doteď hrozně nesympatický a vadil mi a tady se mi líbil nejvíc. Přitom se celý film tvářil naprosto stejně. S chutí si to dám znovu

Křupan (2000)

Nevím, pro koho je tento film určen. Jestli pro středoškoláky, tak ještě budiž. Jestli pro vysokoškoláky (když je o vysokoškolácích), musejí být američtí vysokoškoláci fakt blbí. Nebo si ti filmaři myslí, že jsou tak blbí.

Goldbergovi (2013) (seriál) odpad!

Pro mě snad nejhorší seriál všech dob. Nenávidím na něm úplně všechno, ale především tu matku. A pak toho tupého staršího syna a i toho mladšího, kterému matka neustále ruinuje život, ale on je stejně pokaždé nakonec na její straně. Zkurvený mamánek. Fotr je odporný a dědek děsný, jediná relativně snesitelná je ta sestra, ale je nudná. Prostě se radši podívám na Ulici nebo i Ordinaci, než toho. Kdyby mě chtěl někdo mučit, zavře mě do místnosti bez oken a pustí mi Goldbergovy

Joker (2019)

Jediná věc, co mě trochu srala, byla, že Joker vypadá jako Phil Dunphy. Navíc když tam několikrát zazní píseň, co zpíval v jednom díle Modern Family Many, zatímco jel v autobuse a Jay ho mezitím hecoval z auta

Čelisti: Pomsta (1987) odpad!

Tohle je asi nejhorší film všech dob. Je to tak nehorázná kravina, nechápu, jak ten děj mohl někoho napadnout. Proč proboha, když si ta baba myslí, že jejich rodinu pronásleduje jeden konkrétní žralok, proč proboha furt všichni žijou u moře a lezou do vody??? Kokoti, zasloužili by všichni sežrat, i ti herci jsou stejnak vyloženě odporní. Říkala jsem si, že to není přímo na odpad, protože to není pseudofilm, co splácali nějací šulíni na koleně, ale natočili to skuteční filmaři, ale o to je to vlastně horší. Tady nebyla snad ani snaha. Děs

Brimstone (2016)

V tom filmu je tolik zvrácené logiky, že by jeden blil. Fakt jsem chtěla dát pět hvězd, ale vlastně mě to nakonec trochu nasralo. Tolik blbostí, podivných, až superhrdiských schopností na obou stranách... Možná kdyby byly některé okolnosti líp vysvětlené (jak to udělal, jak se tam dostal, jak přežil, jak může někdo střílet s vykloubenou rukou...), dala bych plný počet. Takhle je tam ale až moc otazníků. Na to, jak byl film dlouhý a kolik prostoru bylo k trochu lepšímu podání věcí, tak až moc hluchých míst. Jinak super, lidi jsou hovada, náboženství je ten nejhorší vynález lidstva. Doufám, že peklo existuje. Aby se v něm mohli tihleti "křesťani" smažit až navěky, tak jak si to celá ta staletí přejou.

Výchozí bod (2014)

Sice se musí nejdřív člověk prohrabat hromadami sentimentálních sraček, ale pak to je super. Trošku předvídatelné, ale třeba to tak přišlo jen mi. A není to nutně na škodu. Herci sympatičtí, pěkně natočené, originální scifi.

Slender Man (2018)

Vůbec nic jsem od toho filmu nečekaka a přesto jsem zklamaná

Anthropoid (2016)

Měla jsem stochutí dát snad i pět, ale kvůli tomu trapnému zjevení na konci dávám čtyři

Avengers: Infinity War (2018)

Sranda, jak vždycky hned po premiéře vyletí procenta až po strop, protože jdou do kina nejdřív fanoušci, ale po pár týdnech začnou klesat, protože začnou chodit i rodinky s děckama a všemožní tupci. Ti to pak vůbec nepochopí, během toho JEDNOHO filmu jdou dvakrát na hajzl, takže jim samozřejmě něco uteče a člověk musí dávat pozor na každou maličkost, zvlášt u Marvelu, protože pak nebude umět předvídat, co bude dál. A pak na konci bulí a odejdou z kina hned jak začnou titulky. DESET let filmů o Avengerech a oni si ještě nevšimli, že v každém z nich je aspoň jedna potitulková scéna. No prostě někteří chodí asi jen na bitky a Thora a Iron mana, případně Hulka a příběh je asi moc nezajímá. No, mně je to jedno, podle mně je to super, sice ne tak dobré jako Thor - Ragnarok, menší sranda, horší soundtrack (na ten v Ragnaroku nic nemá), moc toho trotla Kapitána Ameriky. Zase ale sympatičtější padouch, Strážci Galaxie, X-meni naštěstí ne (to už by byla blbost). Sice mám trochu guláš v těch Kamenech nekonečna, ale to jen zatím, ještě tak jedno či dvě shlédnutí a budu o tom moct přednášet. Taky škoda, že jsem nejdřív neviděla Black Panthera, ale na to jsem příliš velký rasista, abych šla do kina na film plný černochů. Podívám se později, až bude nálada. Takže, pět hvězd, rozhodně.