• Krátkometrážní

Zrcadla (2008)

Po daní do pomeru s Ajovými predošlými krvavými besneniami vychádza MIRRORS ako slabší článok, napriek tomu ma film celkom prekvapil a v niektorých častiach až nečakane zaujal. V rozmere mojej skôr neobľube ako obľube nových "krvákov" je to nečakané tvrdenie, ale Ajove krvavavé historky ma dostali viac.

Chata v horách (2012)

Mne sa teda táto zveličená krvavo-kybernetická vynaliezavá chatovka vôbec nepáčila. Ale atmosféry tam je požehnane. Keď si teraz pozerám hodnotenia užívateľov, pýtam sa: "Som mimo?"

Within the Woods (1978)

Efektný hororový rýchlo-výplach. Účinné morbídne desivé a hlavne zábavné.

Za ginipiggu 3: Senritsu! Shinanai otoko (1986)

Zvrátené a svojím spôsobom zároveň čudno zábavné...ani poriadne neviem, ako niečo takéto ohodnotiť, pomenovať, a už vôbec by som to nevedel niekomu opísať... Guinea Pig: He Never Dies- to je škatulka sama o sebe. WEIRD!

Terapia Braňa Mojseja (2012) (pořad) odpad!

Takémuto skvostu sa dá dať buď plný počet bodov, alebo vôbec nič. Teraz sa už len rozhodnúť, či na to pozerať ako na neskutočnú frašku, alebo ako pokus o TV program, ktorý sa dá pozerať (To sa nedá).

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Mám chuť priniesť tlstú čiernu fixu a pričmárať tomuto arci-filmu ešte aspoň dve hviezdičky. Ešte som s tebou neskončil...Film vystavaný z narážok na iné filmy, kult kultov, možno film filmov, určite ikona post-moderny (a niečo ako boh v post-moderne konkrétne filmovej) s výnimočným zmyslom pre humor, detail, svieži prístup vystavanie atmosféry a vyšperkovania jednotlivých scén do absolútnej geniality - jednotlivé scénky z filmu fungujú ako malé filmy samé o sebe. Ich perfektným nelineárnym prepojením Tarantino sfilmoval svoju lásku k filmu, tá sa následne stala jednou z najväčších ikôn filmu.

Pátek třináctého 2 (1981)

O niečo horšie ako jednotka, o niečo lepšie ako trojka a štvorka, krvavá stredná cesta.

Nevěsta Re-Animatora (1990)

Jazda pokračuje v plnom tempe naprieč vrcholne dekadentným kanálom! Béčkový pach funguje rovnako ako Westovo sérum. Tá piata hviezdička je za neprekonateľného Combsa - nie je on naozaj re-animátor?